Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az ilyen jó...

Szerintetek az ilyen jó tenyésztő lehet, vagy inkább szaporító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresgélek már egy ideje egy bizonyos fajta kutyát és ráakadtam egy szimpatikus tenyésztőre, aki viszonylag közel is van hozzám.


A kiskutyák oltottak, szűrtek, chippeltek is. 150.000 forintba kerülnek. Felhívtam a tenyésztőt, hogy mennyivel előbb kell lefoglalózni vagy hogy működik nála a vásárlás. De azt mondta, hogy folyamatosan van nála alom, nem kell hónapokkal előtte foglalózni. Elkezdtem utána nézni a neten és felvásárol kutyákat is, ezt pedig nem tudom, hogy hova tegyem.


Azt mondta van szerződés is meg minden, de láttam már ilyen szaporítót. Elmegyek megnézni a kutyákat mert már lebeszéltem, de nem tudom ezek után mit gondoljak.


Szerintetek?



2020. aug. 18. 15:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedem, hogy azért van mindig alom, mert több szukája van és nem csak az az egy, akiről képet küldött. A kan is nagyon szép és a képek alapján mennek kiállításra, plusz díjakat is nyernek folyamatosan.


De mindenképp megnézem a papírjaikat. Az ivartalanításra is rákérdezek, bár elvileg ad szerződést is.


Utolsó! Köszi, ennek most utána nézek.

2020. aug. 19. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!