Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani malinois...

Valaki tud ajánlani malinois kennelt elfogadtható áron (100.000-200.000)?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre a válaszokat! :)

2020. aug. 10. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Red Predator - Wellmann Ferenc
2020. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
1! Tényleg szép kutyái vannak. Ő hobbicélra is ad el kiskutyát? Neked is onnan van?
2020. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy mi a hobbi cél.


Komoly kutyái vannak, főleg, hogy ő maga is kiképző, így aztán pláne megkapják az alapokat a kölykök kiskorukban.


Ha csak BH-ra, meg futásra keresel kutyust lehet azt mondja, hogy ezek annál keményebb kutyák, de őszintén passzolom ezt a kérdést. Ő szívből csinálja, nem pénzért, volt olyan kölyke amiért 500.000-et ajánlottak, de elutasította. Pedig nincsen más milliomos vállalkozása.


Kérdezd meg őt, ő tudja a legjobban. Azt hiszem már csak jövőre hoz le újabb almot.


Nekem még nincs malim.

2020. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Wellmann Ferenc, mint kiképző és sportkutya tenyésztő? Ne röhögtess! Egyik kutyájának sincs semmi eredménye!


Mire kell a mali? Ha hobbira, nyilván jók az ilyen kis "habi tenyésztők".

Ha sportra kell, úgy viszont jobban nézd meg az adott kutya vonalát. És nem árt olyan helyről venni kölyköt, ahol valóban ért a fajtához, munkához a tenyésztő, ahol van legalább alap (minimum IGP I) eredménye a szukának is.

2020. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Azt hogy nincs semmi eredményük támaszd már alá valamivel, mert én pont az ellentetjéről tudok.


Persze nem kell egymás torkának esni, én őt ajánlottam, te kit ajánlanál helyette?

2020. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igen hobbi célra keresek kutyust.
2020. aug. 11. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Hobbi célra jó lehet onnan kutya. Hobbi célra komoly tenyésztőtől, komoly vonalból nem is adnak el kutyát.


Wellman Ferenc a BH-n túl nem képez kutyákat. Lehet, hogy egyszer valamikor volt egy egyes vizsgája, de válogatón soha nem is járt. És ha láttad már a munkáját, vagy az általa "képzett" emberek munkáját, nem is számíthatsz többre egy BH-nál.

2020. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2020. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

aug. 12. 11:25

Leragadtál az IGP versenyeken résztvevő kutyák tenyésztőinél.

Nem csak sportkutyák tenyésztése és azoknak a szereplése sportversenyeken jelzi egy kennel minőségét.

2020. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, de, egy munkakutya fajtánál a munkaeredmények jelzik a kennel minőségét. Nem is értem, hogy egy malinál te mit tartasz jó tenyészminőségnek. A szép küllemet?
2020. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!