Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdésem! Ha valaki órák...

Kérdésem! Ha valaki órák hosszat hadja a kutyáját csaholni, ugatni a teraszon az nem állatkínzás?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül nem akkor, nem lehetne valamit tenni mert baromi igegesítő ha egy kutya órákon át vékony hangon ugat tőlem vagy 20 méterre!
2010. júl. 29. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért állatkínzás, ha a kutya ugat? Egyébként helyesen: "hagyja"
2010. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Függ attól, hogy mi miatt ugat. Az én kutyám képes 3-4 órát egyfolytába ugatni (kisebb nagyobb szünetekkel) mikor kiviszem a kutya futtatóra. Álandóan ugat, hogy a többi kutya vele játszon. Ha rászólok is ugat tovább csak kicsit marad csendbe. Akkor Ő magát kínozza :D
2010. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha ez egy csukott terasz, ahová kizárták a kutyát, állatkínzás. Meg van szabva, mekkora területet kell biztosítani egy kutyának, ha csukott helyen van. Lehet, azért ugat egyfolytában, mert tűző napon van, esetleg nincs vize, netán a dolgát végezné, ha lehetne. Ez is állatkínzás.

Mivel konkrétumot nem írtál, ezért általánosságban válaszoltam.

2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Akiteki ***** válasza:
Inkább emberkínzás. Én megőrülnék ha a kutyám megállás nélkül ugatna. A fejem is belefájdulna, meg tartom magam annyira embernek, hogy igyekszem nem zavarni feleslegesen másokat. Nem mindenki van így vele. A szomszéd pulija nem győzi túlüvölteni az ordító rádiójukat. Halláskárosult lesz az egész családjuk.
2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem valami nagyon nem tetszik neki azért ugat. Szerintem víze sincs. Most különben lassan szakadni kezd az eső. Ami már halmozati!
2010. júl. 29. 17:31
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 17:19-es

Csak annyit teszek hozzá ha például én egy jól irányzott dobással fejbe dobom? Igaz hogy csend lesz de az már milyen érdekes módom állatkínzásnak minősűl! JA?

2010. júl. 29. 17:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy a legfanatikusabb kutyabarátok is egyetértenek abban, hogy a szűnni nem akaró, fület bántó ugatás, az nem a kutyának állatkínzás, hanem a környezetének emberkínzás... Attól még lehet szeretni az állatokat (én is szeretem) ha elismerjük, hogy ez bizony nagyon zavaró és idegesítő tud lenni.
2010. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Levendula05 válasza:

A kutyanak hiányzik a gazdija, egyedül érzi magát. Valószínűleg nincs hozzászokatva. Vagy pedig őrzi a házat.

Gondolom fényes nappal idegesít téged....

2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most már biztos van vize. Leszakadt az ég!
2010. júl. 29. 17:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a kutyákat sőt volt már több is és nem házörző titulusban. Sokan csak rámondják hogy családtag de nálunk még ennél is több.
2010. júl. 29. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!