Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd kutyáját megölöm...

Ha a szomszéd kutyáját megölöm az is állatkínzás és börtönbüntetés jár érte?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább.
2010. nov. 6. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2010. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy letöltendő börtönbüntetésre ítélnek, de én szeretnélek a rács mögött látni egy állat megöléséért!


Nincs más megoldás? Nem akarok agresszívnek tűnni, de gondolom te se ok nélkül írtad ezt ide.


PEACE ALL!

2010. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 UM4 ***** válasza:
62%
ha olyan módon ölöd akkor állatkínzás és mivel vkinek a tulajdona még rongálás is
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond a kutyával?
2010. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De hogyan bizonyítják be? Nyomozást indítanak? Már egy éve állandó kutyaugatásban élünk. A szembeszomszéd birka nagyságú kutyája, és egy kisebb vakarcs(mint stan és pan) fog mindent ami él és mozog. Plusz a vaskapunak ágaskodva zörgeti azt miközben ugat. Reggel 5-8-ig majd este 6-11 -ig van a csúcsidő nála. A gazdája egy idióta alkoholista aki gondolom ki van ütve, mert nem néz re a kutyára vagy szól rá ilyenkor.
2010. nov. 6. 20:05
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

ha nem kínzod meg (mérgezés még kínzás), akkor 'csak' rongálás. mi lenne ha szólnál az állatvédőknek inkább? Talán elviszik a kutyát onnan.


amúgy ha mindenáron valami "bűnös" módszert választanál a megoldásra, akkor inkább lopjad el a kutyát és vidd be egy másik város menhelyére. vagy ha szabadon engeded is több esélyt ad szerencsétlennek mintha kinyírnád.

2010. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kutyája amikor ugatott, két rozoga fedőt, amit erre a célra tartottam, jól összecsapkodtam. 2 hétig dolgoztam vele, már nem ugat feleslegesen.
2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
Remélem nem jársz sikerrel... aljas ember vagy.
2010. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha csak pénzbírság lenne én kifizetném, csak legyen már nyugalom. Persze nem tudom még miként lenne a legjobb kinyírni, de amikor lefekszem aludni és tudom reggel fáradtan és dühösen kell mennem a munkába mert a szomszéd miatt(mert persze nem a kutya hibája) csak pár órát tudtam aludni akkor jár az agyam miként lehetne végrehajtani a tettet. A legjobb egy hangtompítós pisztoly lenne, ha valaki tud eladót szóljon.
2010. nov. 6. 20:17
 10/22 A kérdező kommentje:
20:17-es: Ne itélkezz amíg nem vagy a helyemben.
2010. nov. 6. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!