Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd kutyáját megölöm...

Ha a szomszéd kutyáját megölöm az is állatkínzás és börtönbüntetés jár érte?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább.
2010. nov. 6. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben is más módszert kellene találni.
2010. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
20:08 Jó ötlet, legalábbis jobb, mint megölni egy ártatlan állatot. Posztoló, ha nem akarsz zajongani, inkább ultrahanggal működő kutyariasztó sípra költsd a pénzed (éleslőfegyvert egyébként sem egyszerű Magyarországon beszerezni), amikor ugat, megszólaltatod. Előbb vagy utóbb leszokik az ugatásról.
2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mi a bajod az állatvédős válasszal kérdező. Csak hívd őket bátran szerintem.
2010. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha, mint ahogy leírtad nem az állat tehet róla, akkor miért őt akarod megölni? Vannak már radikális állatvédők is, de bármelyiket kihívhatod (addig zaklasd őket ameddig ki nem mennek), és most ítéltek talán két év börtönre egy embert állatkínzásért.
2010. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem a kutyák szenvednek, hanem én tőlük!
2010. nov. 7. 00:26
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább a szomszédot. Mire kijössz, a kutyája se lesz ott.
2010. nov. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Kutyasíp!

Vagy kérd meg a szomszédot, hogy éjszakára zárja be a kutyákat, mert tönkreteszi az életeteket!

Én is éjszakára bezárom a kutyát, mert különben még a saját árnyékát is kettéharapja :)

2010. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
69%
Na idefigyelj te degenerált barom! Füldugóról még nem hallottál? Mi ez a hülye szöveg, h megölöd? Képzeld nekem is volt olyan, hogy a szomszéd kölyke egész ÉJJEL bőgött na és? és akkor? öljem meg? Vagy azért mert a másik szomszédom meg pont akkor vág fát mikor aludni akarok? akkor őt is? Ilyen alapon akkor minden második embert meglehetne ölni. Tudod mit? Nálunk is voltak ugatós kutyák le lettek locsolva vízzel és megvolt oldva a probléma! De ha te rögtön gyilkolni akarsz akkor csak annyit kívánok neked te gyáva szar, hogy remélem a te családodat is valaki lemészárolja, mert hangosak vagytok!!!!!! Téged kellene megölni! Utálom az ilyen rohadt féreg embereket. Ha az én kutyámat valaki megölné mert hangos, biztos, hogy az illetőre meg a rohadt családjára gyújtanám a házat és szarnék bele meddig kell ülnöm. Meg lehetne oldani normális kereteken belül is, hogyha akarnád. Undorító vagy.
2011. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ne rajtam vezesd már le az elfojtott agressziódat, inkább vedd be a gyógyszered. A kérdésem valóban kicsit erős, de legalább hatásos. A kuyták meg még élnek megnyugodhatsz.
2011. dec. 7. 22:46
 20/22 anonim ***** válasza:
na azóta mi lett?
2011. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!