Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kozepazsiai juhaszkutya ha...

Kozepazsiai juhaszkutya ha nem kap eleg taplalekot 6hetes koraig majd utana lehet valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés

Legyszi ne kezdjetek, hogy milyen nehez vele banni meg stb:) a kutya jelenleg 4 hetes es nem volt alkalmam megmerni mert tegnap voltam megnezni de szerintem kb 2kilo es azt olvastam, hogy 3-5kg kozt kellene lennie.Az anyukaja nagyon le van fogyva, allitolag mar kap tapot is az anyatej mellett(ennyit mondott a tulajdonos reszletekbe nem volt idom belemenni). Lattam amikor szuletett es azota nott de ahhoz kepest, hogy 4het telt el szerintem nem tul sokat. Ahogy hozzam kerul majd azt fog kapni ami jar neki de addig felek meg 2 hetet nehogy ,,megcsokkjon" ha ertitek ezt a kifejezest. Itt a kep rola:az elso amikor szuletett( ra 6orara keszult a kep). Es meg annyi, hogy elegge hideg van es kint van egy kutyahaz felesegben:(.

[link]

[link]



#kölyök #kicsi #Kozepazsiai juhasz #novekedesben valo visszamaradas
2019. nov. 3. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenyésztő, tehát szaporító. Ilyen egyszerű
2019. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Meg valaki arrol, hogy kihathat-e a kesobbiekben a novekedesere?
2019. nov. 4. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve az kihathat a növekedésére, hogy szaporítós. Ki tudja, valóban az az apa, akit állítanak? Kapott-e az anyja megfelelő táplálékot? Az is számít, johy 6 hetesen el akarod hozni.
2019. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kozepazsiai kutya kiskori etetese nagy figyelmet kovetel, egyáltalán nem szabad tuletetni … nem szabad, hogy gyorsan fejlodjon, mert izuleti problemak lehetnek belole (diszplazia). Eleinte feherje es kalcium csokkentett tapot kell adni, de a legjobb, ha az állatorvostól kérsz tanacsot, a kotelezo oltasok miatt ugy is tobbszor menned kell. A doki majd elmagyarazza, hogy mit es miert.
2020. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez a fajta kutya a taplalekara es a korulmenyeire teljesen igenytelen. Eredeti lakohelyen a Kaukázusban, igen zord korulmenyek kozott el, ezert ugy alakult ki az emesztorendszere, hogy szinte mindenbol mindent felhasznal, ezert keves kajan is elvan vigan … persze kell rola gondoskodni, de a helyes etetes egyáltalán nem zabaltatast jelent.

Ne adj neki zsirt (szalonnat), de adhatsz inakat, bort es porcogot. Nem annyira jo neki a serteshus, de ez is leginkabb a zsirossaga miatt.

KAJ igy is, ugy is nagy lesz … nem szabad surgetni, amúgy is hizasra hajlamos fajta. Nagy kutyakent megterhelo a nagy suly cipelni, oregebb korban pedig kesz kinzas.

En kutyusom 15 honapos es mar 72-75 kilo. Nagyon szeretnem ha végre mar megallna a növésben, de meg csak most fog beerosodni. Mar most sem egyszeru megtartani!

2020. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!