Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti felengeditek a kutyát az...

Ti felengeditek a kutyát az ágyatokba?

Figyelt kérdés

Kicsi,nem szőrhullató kutyánk van. Külső-belső parazitamentesítés rendszeres. Mostanában fel szoktam engedni,de egy plédet terítek alá.

Kinek mi a véleménye? Jó, vagy nem ajánlott?


2019. szept. 6. 08:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagy összességében szeretjük be engedni az állatokat az ágyba,nyilván nem koszosan. :D

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz.

2019. szept. 6. 09:42
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: azt azért vedd figyelembe, hogy nem reprezentatív a mintavétel. Ugyanis aki azt írja, hogy nem engedi fel a kutyáját az ágyba, azt lepontozzák szinte minden ilyen kérdésnél ;). De hogy a kérdésre is válaszoljak: mi nem engedjük fel az ágyba több okból sem: 1) zömében kinti kutya, nem szeret bent lenni, a kedvünkért - ha muszáj - eltűri a bezártságot, de akkor is inkább az ajtó közelében alszik 2) nem izgatja, ha koszos lesz, engem viszont igen, ha az ágynemű az 3) szeretem, ha tiszteletben tartják a személyes teremet, ő pedig méretes kutya, aki szintén igényli, hogy legyen saját helye.

Ha te felengeded, az a te dolgod, ne az alapján dönts, hogy mások hogy csinálják!

2019. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%

12-es jól leírta. Nekem törpetacskóm van, imádom, szeretem, tiszta is, de udvarunk is van. Pici korától megvan a saját helye bent a lakásban. Viszont soha nem igényelte, hogy felmásszon az ágyunkba. Én meg nem igényeltem, hogy velünk aludjon.

Mindenki másképp vélekedik erről. Vannak emberek, akik szeretnek a kutyájukkal az ágyban lenni, vannak, akik nem. Még a kutyák sem.

Lányom kapott kislánykorában egy kiscicát. Könyörgött, hogy szeretne vele aludni, mert még újdonság volt. Megengedtem. Aztán szépen mindenki alszik azóta a saját helyén.:) Szerintem ennyire egyszerű.

2019. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem engedem, de minden reggel ott van :D

Írtam is ki pár éve kérdést erről, hogy ilyenkor mi van, ha este ki-ki a saját ágyában alszik el, mégis minden reggel ott horkol a lábamnak dőlve. Azóta feladtam, már le se küldöm, hát tök mindegy, másnap úgyis újra felszökik. Úgy látszik ez csak így szeret aludni, ha közben hozzáérhet a lábamhoz. Hülye, mint a gazdái. :D

2019. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Ágyba nem, a szobámba meg amúgy alapból nem jöhet be, mert vannak terráriumok, nyitott tetejű is, uh nem kockáztatok. Kanapéra feljöhet, meg ha mondjuk valamelyik rokonnál alszunk, és ott nem bánják, akkor ott feljöhet az ágyra. Angol Cocker.
2019. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%
Van egy benti meg egy kinti. A kinti utál bent lenni, ha a -15-ben betessékelem az előtérbe akkor is megy a sértődöttség. A benti nem jöhet be a hálóba és a konyhába, ha eszünk
2019. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha bolhás akarsz lenni,vagy bőrbetegséget elkapni ,akkor enged.
2019. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
17. Akinek tartósan bolhás, vagy bőrbeteg a kutyája az ne is tartson állatot. Nem mindenki olyan trehány patkány, hogy lusta legyen gondoskodni a környezete tisztaságáról. Nem tudom, hogy milyen mocsokban kell élni ahoz, hogy a leírt körülmények uralkodjanak az állataid körül, de ezek szerint te tudnál mesélni.
2019. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
18-as,nincsenek állataim és steril körülmények közt élek.Akinek viszont van,mindig van valami problémája.Asztma,bolhacsípés,kutya-macska szőr mindenhol,bőriritálások,stb.Kutya,macska egyébb háziállatok,nem az ember ágyába valók.
2019. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Panelban volt kutyánk, tiszta, oltott, stb, de az ágy tiltott terület volt. Kapott viszont saját fotelt, amit haláláig nagyon szeretett.
2019. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!