Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti felengeditek a kutyát az...

Ti felengeditek a kutyát az ágyatokba?

Figyelt kérdés

Kicsi,nem szőrhullató kutyánk van. Külső-belső parazitamentesítés rendszeres. Mostanában fel szoktam engedni,de egy plédet terítek alá.

Kinek mi a véleménye? Jó, vagy nem ajánlott?


2019. szept. 6. 08:15
1 2 3
 1/24 alletta ***** válasza:
22%

simán felengedném a kistestű, tiszta kutyust. ónémet juhászomnak viszont kertben a helye.

két benti cicám uralja az egész lakást.:)

2019. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Nálam fent van az ágyon a kutya, de hogy te mit csinálsz, azt kizárólagosan te döntöd el!

Semmivel nem leszel okosabb, ha itt faggatódzol, mert megoszlanak a vélemények.

A vidékiek, vagy a vidékről elszármazottak zöme még a lakásba sem engedi be.

2019. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves második,ez szimpla kíváncsiság nem ez alapján fogom eldönteni, ha jobban megnézed írtam már,hogy felengedem pléden. További szép napot neked ;)

2019. szept. 6. 08:35
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Amikor még kicsi volt nem engedtem fel. Féltem, hogy ráfekszek és megfullad. Egyből leküldtem ha felugrott, meg is jegyezte, hogy nem szabad. Az izületeiért se kellett aggódnom

De mindig úgy jelzett, hogy felágaskodott és karmolgatta a lábam amire enyhén szólva sz@r felébredni.


Most már 7 kiló és egy alacaonyabb ágyon alszunk, ide felengedem de fél óránál sose marad többet és magától ritkán ugrik fel. Legalább tudja, hogy nem az ő helye és a karmolászásról is leszokott.


Szóval szerintem nem a világ vége amíg tudja, hogy az ágy a Te helyed és szótfogad ha mondjuk vmiért leküldöd.

2019. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Udvari kutyát nem engednék fel, de lakásban tartott kutyát simán, mivel én sétáltatom, tudom, mibe mászik bele, karban van tartva a szőre, stb. (Nyilván kintinél is parazita ellen stb meglenne, de mégis, akkor porban, fűben fetreng, azért na.)

Mondjuk a szőrhullatás már rég hidegen hagy, korábban golden retink volt, aki ugye eleve szőrös, most két macska boldogít, szóval már hozzászoktam, hogy attól szőrös minden, ha rájuk nézek. :D

2019. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Régen rotim volt őt csak ritkán engedtem pléden fel.Most kis szobakutya van ő felugrani nem tud,de este felteszem kicsit aztán alváskor irány a kis helyére :)

Valahogy az együtt alvás még idegen számomra. Viszont van olyan ismerősöm aki még együtt is fagyizik a kutyájával, bár ez nekem már nem vállalható.

2019. szept. 6. 08:53
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
A házba sem, nem hogy az ágyba!
2019. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Felengedem mind a kettőt, de az egyik csak a simogatás erejéig marad ott, a másik pedig velem is szokott aludni. Az utóbbi egy 6 kg-os kutya, rövid szőrrel, az viszont hullik, mint a rettenet... Erre van a mosógép és a szárítógép, bár még azt is hozzátenném, hogy nem vagyok rendmániás, egy tömegközlekedős nap után is simán leülök az ágyamra...(és még élek :P )
2019. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 qkker1 ***** válasza:
83%
Három németjuhászom volt egyszerre, kinti-benti kutyák voltak, és természetesen pokrócon mindhárom feljárhatott az ágyamba.
2019. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Nálam a macskák alszanak az ágyban.


Németjuhászom van, ő szeret dagonyázni (nem vicc) a sárban, meg amikor esik az eső, akkor is sétálgat a kertben és a saját medencéjében is sűrűn megmártózik, szóval őt nem nagyon engedném be az ágyba, a mindennapos fürdetés meg nyilván nem opció, szóval nem jön fel. De mondjuk ő soha nem is próbálta meg.

2019. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!