Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ivartalanítás után tüzel a...

Ha ivartalanítás után tüzel a kutyánk, érdemes a dokival szemben feljelentést tenni, és jogi útra terelni a dolgot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Pontosabban milyen tünetei vannak és mikor volt a műtét? Vérzik?

A vérzést nem csak tüzelés okozhatja, hanem gyulladás a műtét után esetleg véletlenül bennt maradt a petefészek vagy méh egy darabja és az okozza.

Ahelyett hogy itt agyatlanul vádaskodsz vidd orvoshoz a kutyát!

2019. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
#1 pont az a baja, hogy bent maradt egy petefészek darab, ami miatt tüzel a kutyája.
2019. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
2. Nem biztos!
2019. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el egy másik dokihoz hogy mi a baja és vizsgálja meg, adjon róla papírt.És ha az amit mondasz akkor feljelentheted.
2019. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Mit akarsz elérni a feljelentéssel?

Még embernél is megállapítják egy orvosi "tévedésnél" , hogy az orvos mindent megtett a protokoll szerint.

2019. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Először kivizsgáltatni lenne érdemes a dolgot, nem egyből feljelentésen gondolkodni.
2019. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Hiába jelentgetsz, mert ez sajnos benne van a pakliban. Jobb helyeken alá is kell írnod egy nyilatkozatot, miszerint vállalod a műtétet, annak minden kockázatával! Ezért sem szeretnek az állatorvosok éppen ivarzó állatot operálni, mert a vérbőség miatt jóval nagyobb a hibalehetőség is. Emellett kis százalékban, de előfordulhat a műtét után a szuka kutyák inkontineciája.

Mikor volt műtve egyébként? A hormonoknak azért kell pár hónap, amíg teljesen kiürülnek a szervezetből.

2019. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam állatorvosnál vele, nem okoskodást kértem a tüzeléssel kapcsolatban, tisztában vagyunk ezzel a résszel. Tömören tényeket írtam, nem pedig feltételezést. A jogi része érdekelt volna, nem pedig a rosszindulat. Aki szereti a kutyáját, megért.
2019. aug. 26. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Talán ha a doki részével indítod a mondandódat, mi is másképp állunk a témához, kedves kérdező. Ez azért nem épp elhanyagolható információ.

Nem tudjuk kiszopni a kisujjunkból, hogy mi a háttérsztori...

2019. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 A kérdést kell értelmezni, és arra válaszolni.Volt akinek összejött, és használható választ kaptam tőle. Nem azt kérdeztem, h szerintetek tüzel-e a kutyám és hasonlók.
2019. aug. 27. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!