Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok, mert...

Rossz ember vagyok, mert fajtatiszta kutyát szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miért?
2008. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát, kisebb termetű kutyát szeretnék, de ezeket a fajtákat nem ismerem, feltettem ide a kérdést, és kaptam egy választ, hogy talán menjek egy menhelyre, mert ott rengeteg gazdátlan kutya van.
2008. nov. 14. 20:38
 3/31 anonim ***** válasza:
25%

Már ne haragudj,de hányéves vagy?

/pici cutte/

2008. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ezzel semmi baj. Én menhelyről hoztam keverék kutyust, de előtte én is fajkutyusban gondolkoztam. Aztán felléptem egy menhely oldalára és beleszerettem egy sérült, szomorú kutyusba. Azóta elmút a szomorúsága és nagy zsivány lett belőle! :)
2008. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Csak ezt nem olyan tanácsféleségnek érzem, hanem lecseszésnek.
2008. nov. 14. 20:40
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi köze van a kérdésemnek ahhoz, hogy hány éves vagyok, mindenesetre a 30hoz közelebb, mint a húszhoz.Szóval már az is probléma, ha valaki lelkiismereti problémát csinál a kutyakérdésből:) Á, mindegy, hagyjuk, köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 14. 20:43
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
nem én sem vennék keverékkutyát a fajtisztának legalább tudod hogy mekkora lesz milyen tulajdonságokkal stb és szebb is mint egy korcs kutya
2008. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lennel ettol te rossz ember? Hat magadnak veszed, te gondozod, a tied lesz! Olyat vegyel, olyan nevet adjal neki, ugy rendezd ahogy te akarod, tudod! Ne a forumozok dontsek el hogy milyen kutyat veszel!

Ettel senki nem rossz vagy jo ember, a rossz ember az mashol kezdodik!

Jo kutyazast!

2008. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Én is úgy érzem, hogy ezért sokan húzzák a szájukat... mert én is fajtiszta kutyát akarok csak.

Van egy adott fajta, ami a kedvencem szerintem ők a legszebbek legokosabbak stb. :)


Minden kutyát szeretek, és mind lehet aranyos, de a másé. Szeretem, megsimogatom eljátszom vele, de nekem nem olyan kell.


Menhelyről pedig szivesen elhoznék 1000 kutyát is ha lenne hova tenni. De ami az enyém lesz azt én akarom felnevelni meg minden, sajnáloma többit is, mindjárt elsírom magam szegények... :( de nekem is csak fajkutya kell. Mert az enyém lesz, és akár egy életen át.


Nem vagy rossz ember :) szereted a többi kutyulit is, nem? hát akkor. :)

2008. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%

Én is úgy érzem, hogy ezért sokan húzzák a szájukat... mert én is fajtiszta kutyát akarok csak.

Van egy adott fajta, ami a kedvencem szerintem ők a legszebbek legokosabbak stb. :)


Minden kutyát szeretek, és mind lehet aranyos, de a másé. Szeretem, megsimogatom eljátszom vele, de nekem nem olyan kell.


Menhelyről pedig szivesen elhoznék 1000 kutyát is ha lenne hova tenni. De ami az enyém lesz azt én akarom felnevelni meg minden, sajnálom a többit is, mindjárt elsírom magam szegények... :( de nekem is csak fajkutya kell. Mert az enyém lesz, és akár egy életen át.


Nem vagy rossz ember :) szereted a többi kutyulit is, nem? hát akkor. :)

2008. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!