Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elszökött a törpehörim, hogy...

Elszökött a törpehörim, hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
még suliba voltam valahogy kimászott az akváriumbol..:(
2008. okt. 1. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a kis rosszcsont? Az egyik ismerősünknek csak két nap után jött elő a kirakott csali-kajcsira:)
2008. okt. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

még nincsen meg :(

remélem meg lesz és köszy az ötleteket meg a biztatásokat:)

2008. okt. 2. 06:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Megtaláltad ugye a hörit?
2008. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem...
2008. okt. 4. 18:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Meglett már a kedvenced?
2008. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor a barátnőmnél aludtam kiraktuk a hörit,csak egy pillanatig nem figyeltünk rá és hopp volt nincs hörcsög.

Mi azt csináltuk h leraktuk az akváriumát a földre és videokazettákból lépcsőt építettünk neki és raktunk rá kis salátadarabokat aztán a végén úgy gondoltuk h majd bele esek/ugrik az üvegébe,csak nem üti meg magát a puha forgácson.Aztán kb fél óra múlva láttuk h mászik fel és belepottyan a helyére.Aztán elment aludni a kis dög.

Próbáld meg te is.

2008. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszike :)

majd ha megint elszökik bevetem :)

de már meglett mert éhes volt :)

köszi mindnekinek :)

2008. okt. 17. 22:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha megtaláltad :D
2008. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Képzeld el nekem a múlt héten kiszökött a hörim és éjszaka felkeltem és hallottam hogy rág egy dobozt. Egyszer meg a másik hörim szökött meg és azt meg úgy találtam meg hogy reggel felkeltem és leültem az ágyam szélére és ott sétálgatott előttem. Azt hittem hogy rosszul látok... XD
2009. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Húú nekem is egysezer kiszökött és nagoyn sokáig nem lett meg...habár észre se vettem hogy kiszökött mert sokat nem jött elő. És anyám rágvsálást hallot a szekérnyből és kitette az egérfogót hogy ott egy egér. Akkor már két napja ne mláttam a hörit és gondoltam megnézem mégis mi van vele és hát nem volt bent a helyén:d Anyum gyorsan össze is szedte az egérfogótXD
2009. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!