Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elszökött a törpehörim, hogy...

Elszökött a törpehörim, hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
még suliba voltam valahogy kimászott az akváriumbol..:(
2008. okt. 1. 14:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Tedd ki a kedvenc kajáját csalinak:)
2008. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi kitettünk ilyenkor kaját, salátát főleg, mert azt jól látja, de arra is figyelj, hogy az ajtók, erkélyen le ne ugorhasson!!

Nálunk a kád alá is bebújt a fürdőben, meg a radiátorhoz télen..de ha éhes lesz megtalálja a salit is.

2008. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én régen almadarabokat raktam mindenhova és egyszercsak elkezdett futni az ágy alól a szoba közepére az egyik almáért.:)
2008. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az en horcsogom elszokott negykezlab nyaltam vegig a lakast, becsuktam az osszes ajtot, figyeltem a labam ele, vegigneztem a leglehetetlenebb helyeken is, aztan megtalaltam az egyik szekrenyben.. Bemaszni be tudott, de ki mar nem tudott jonni:))
2008. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is jártam már így, csak nekem éjszaka sikerült meglógnia! Körbejártam az egész lakást, sehol nem találtam, végül kétségbeesésemben a földön csúsztam-másztam a konyha földjén, akkor jött ki álmosan a párom, kérdezte mit csinálok itt, mondom tök idegesen hogy az egyik hörit keresem, erre mondja ott áll mögöttem, engem figyel. Négykézláb voltam, megfordultam, és tényleg ott "állt", a szokásos höri-pózban. A hűtő mögé vonult be alukálni, ahol meleget érzett. Gyorsan felkaptam, visszaraktam.

Ha nem lenne ilyen szerencséd hogy ő talál meg, és a kajcsi kirakós trükk sem jön be, amit a többiek írtak, lehet kapni állatkereskedésben direkt ilyen "csapdát", raksz bele kedvenc kajcsit, nálunk ez szotyi, lenmag, és ha bemegy érte bezárja, egy kisebb doboz. És vígan szotyizva találod meg benne a hörikét.

Írj ha megtaláltad!

2008. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadó vagyok, még annyi, hogy ha száraz kenyeret raksz ki a lakásban, és néma csendben vársz este ha lekapcsoltad a villanyt, valószínű meg fogod hallani ha rágcsál! Ez nagyon hasznos trükk, száraz kenyér, puffasztott búza, amit szeret, meghallod, és megtalálod, biztos vagyok benne! De az almának és zöldségeknek az illata intenzívebb, ebben igaza van az előttem válaszolóknak, csak akkor maradj a kajcsi közelében, figyelgesd. Egyszer csak úgyis meglátjátok ha elszalad a látómezőtökben valahol! Ne izgulj meglesz, ezen az izgalmon nagyon sok hörit tartó ember átesik!:)
2008. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet a száraz kenyér, én annyit tuningoltam még, hogy zörgős zacskóra tettem:)
2008. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na ez az eset velem is előfordult, bár nekem ilyen ötlet eszembe se jutott, hagy kajcsit tegyek ki, mit ne mondjak nagyn megijedtem. Hugommal kerestük agyba főbe, de nem találtuk. Aztán bevillant az ötlet, hogy van egy szép cicánk. Szoba ajtó bezár, macskástúl, gazdástúl, macska elenged, nyomravezet, és megvolt a höri :-) Persze a macskát gyorsan kivittük, mielőtt valami visszafordíthatalan eset történt volna, viszont kapott fincsi husit a munkáért :-)
2008. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszy az ötleteket ! de már kb 5orája raktam ki almát de semmi :( kerestem már égen földön de nem találom:(
2008. okt. 1. 20:00
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, valószínüleg alszik valahol egy sarokban, vagy olyan helyen ami benned fel sem ötlött hogy ott keresd, már este van, tuti előjön nemsokára!
2008. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!