Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet-e a hörcsögöm mézes rudat?

Ehet-e a hörcsögöm mézes rudat?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég kaptam egy hörcsögöt kicsike még kB 2 hónapos vagy 3 és vettem mézes rudat neki ez a kräcker vita craftosat és néztem tegnap a YouTube és még láttam. Fülöp regina videóját mi szerint a mézes rúd ártalmas lehet a hörcsögnek és bele ragad a méz a pohazacskojukba és utána műtéttel lehet ki szedni megijedtem ezért ki vettem hogy ne egye meg még még azt is mondta hogy cukor beteg lehet tőle igaz ez ha ugen akkor többet inkább nem veszek neki!:(

#hörcsög #Szabad ijet ennie a horinek #Mézes rúd hörcsögnek #Baj lehet ebből?
tegnap 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem értem, hogy ha ennyire káros, akkor mi a f*sznak árulják?
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert sokan nem néznek utána és megveszik mint én
tegnap 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért árulják, mert az anyagi haszon mindennél fontosabb. Ahol van kereslet, ott kínálat is lesz, valaki kitalál valami hülyeséget, az emberek meg viszik mint a cukrot és árulják tovább.

Ugyanígy alkalmatlanok a rágcsálóknak a fogkoptató kövek, az ollós kialakítású, illetve rácsos mókuskerekek, a cipősdoboz méretű ketrecek, mégis árulják, mert nincs betiltva és van rá kereslet, az meg nem érdekli őket, hogy mi lesz az állattal. A kereskedésekben is sok a lefogyott, beteges állat, meg sem próbálnak rákérdezni, hogy hova kerül az eladott egyed, nem választják szét őket nemek szerint, sok állat beltenyésztett, amíg pénz van belőle, addig csinálják, mert az állat számukra csak termék.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki. Az ilyen mézes vacakokban rengeteg a cukor, tele vannak színezékkel, adalékanyagokkal.
tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:

Amit a boltban veszel méz is kétes eredetű, ha csak nem termelőtől veszed. Gondolom az a mézes rudacska még a TV-ben sem látott mézet, csak színezőanyag, ízesítő, íz fokozó és cukor.

Szóval én nem adnám neki.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki, borzasztó egészségtelen. Inkább a glirex webáruházból rendelj. Ott csak és kizárólag egészséges nasik és főeleségek vannak. 🥰
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!