Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég dagi a hörcsögöm, hogy...

Elég dagi a hörcsögöm, hogy tudnám lefogyasztani, mennyit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
dzsungáriai törpehöri, 66 gramm. Glirexes magkeveréket adok neki, de csak nem rég kaptam ilyen kis testesen:D
szept. 11. 20:46
 1/7 anonim válasza:
67%
vagy kevesebb kaja, vagy több mozgás
szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A glirexnek szuper főeleségei vannak. Mennyi most a napi adagja? Lehet hogy túl sokat kap és ezért hízik. :) Nasikat miket és milyen gyakran adsz neki? Van megfelelő méretű (minimum 20 cm átmérőjű zárt futófelületű) kereke amiben tud futni?
szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy hímnek elmegy a 66g. Amúgy ők ugye raktároznak, nem mennyiségre, hanem az eleség energiatartalma alapján döntik el, hogy mennyit esznek. Nem igazán lehet fogyasztani őket.
szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
#3 de lehet. Csökkenteni kell a napi magkeverék adagot. Akkor nem tud annyit raktározni. Illetve akkor meg fogja enni a kevésbé hizlaló (vagyis kevesebb tápanyag tartalmú) magokat is. Vagyis még jót is tesz vele a gazdi mert sokkal változatosabban fog enni az állat és nem hagyja meg azokat a magokat az eledelből amiket nem szeret annyira.
szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már inkább megéri olyan magkeveréket adni, ami egészséges. Akkor nem fog elhízni. A raktározás elemi ösztön, foglalatosság, unaloműzés is, kár ettől megfosztani.
szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy egészséges magkeverék is hizlal ha nem 1 teáskanálnyit kap naponta a hörcsög belőle hanem egy maréknyit. Hiszen minden eledelben vannak hizlaló és kevésbé hizlaló magok.
szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem én hízlaltam el, most került hozzám nem rég, így. Tőlem kap normális magkeveréket, nyilván van kereke.
szept. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!