Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sos az egyik hörcsögömnek...

Sos az egyik hörcsögömnek megsérült a füle mit tegyek?

Figyelt kérdés

lényegében a teljes füle eltűnt és lóg egy bőrcafat maradvány a feje tetején (így végig fel van szakadva neki a fején felfelé) egyenlőre le fertőtlenítőztem ami nem tetszett neki mert csíphette de nem érzi magát rosszul ennek ellenére

ideglenesen szedjem külön lavorba vagy valamibe forgács nélkül mig meg nem gyógyul neki vagy nem gond nem tapad bele a sebbe?



aug. 5. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb hörcsögöt eleve tilos együtt tartani, szóval nem fogja senki azt írni, hogy a gyógyulás idejére, hanem VÉGLEG szedd őket külön, vagy addig ölik egymást, míg jobb esetben 1 marad...
aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt akartam írni amit a 21. válaszoló ír... A hörcsögöket szigorúan tilos együtt tartani. Halálra verhetik egymást. Annyi felületen lehet találkozni ezzel az információval. Nem értem te hogy nem láttad kérdező. :(
aug. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögnek 2 vitamin van ami ér is valamit. A Vetri DMG és a DM Guard. Előbbi a jobb. Nyugodtan beszerezhetsz egy ilyet is. Viszont a legkisebbek fiola is rettentő nagy adag hörcsögnek. És jó drága is. Állatorvostól biztosan tudsz szerezni fecskendőben kimérve.
aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Végül elvitted orvoshoz?
aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24 🤣 biztos nem
aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
24.szerintem meghalt a höri a gazdát elnézve
aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!