Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sos az egyik hörcsögömnek...

Sos az egyik hörcsögömnek megsérült a füle mit tegyek?

Figyelt kérdés

lényegében a teljes füle eltűnt és lóg egy bőrcafat maradvány a feje tetején (így végig fel van szakadva neki a fején felfelé) egyenlőre le fertőtlenítőztem ami nem tetszett neki mert csíphette de nem érzi magát rosszul ennek ellenére

ideglenesen szedjem külön lavorba vagy valamibe forgács nélkül mig meg nem gyógyul neki vagy nem gond nem tapad bele a sebbe?



aug. 5. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
89%
Talán vidd el állatorvoshoz?
aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az elsōvel..
aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Több hörcsögöt tartasz együtt??Magányos állatok, meg ölik egymást, ha együtt tartod őket! Azonnal vedd külön és holnap vidd el egzós állatorvoshoz.
aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Orvos
aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
istenem már :D a chatgpt hasznosabb választ adott mint itt kaptam... nem azt kérdeztem hogy orvoshoz vigyem-e hanem mit tudok vele kezdeni
aug. 5. 22:08
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudod kezdeni, hogy holnap elviszed orvoshoz
aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Betadint kell alkalmazni. De hígítva mert amúgy csíp. Im nélkül semmiképp se legyen. Papíralmot használj. Az pormentes. Én a glirex webshopról veszem. Egyébként jó szívvel ajánlom a Hörcsögmentés hivatalos weboldalát (hörcsög pont info). És valóban nem ártana egzotikus állatokhoz JÓL értő dokihoz vinni. Legalább adjon kimérve macskáknak való Meloxidyl fájdalomcsillapítót szegénynek...
aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
szalicillel kentem neki csak az volt kéznél
aug. 5. 22:15
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Akkor kérdezzed meg a chatgpt hajrá,minek kérdezel egyáltalán
aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9! "minek kérdezel egyáltalán" Nem az volt a kérdésem amire itt a válaszolók 90% a kommentet írt.
aug. 5. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!