Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet tenni ha hazudtam?

Mit lehet tenni ha hazudtam?

Figyelt kérdés
Múlthéten, vonattal mentünk Szegedre hogy egereket hozzunk el háziállatnak egy idősebb hölgytől. A vonaton meleg volt, hiába ültünk IC-re. Megijedtem, és kiszedtem az egyik egeret, akit átadtam a barátomnak, de nem fogta rendesen, és elszaladt. 40 percig kerestük a vonaton, utasok is bekapcsolódtak, de nem találtuk meg. Abban a helyzetben kétségbeestem és felhívtam a hölgyet hogy hogy lehetne megfogni. Pár napra rá érdeklődött, és azt hazudtam neki, hogy valakinek sikerült megfognia, így nála van, másnap megyek érte. Tudtam hogy mit jelentenek neki az állatok, csak ezért csináltam. Ma írt, hogy elmenne az egérért, adjam meg a számát a kalaúznak. (Aki elvileg megfogta) nem tudom mitévő legyek, tényleg a jóakarat vezérelt, az egereket is ezért fogadtam örökbe. Bármi ötlet? Az igaz szóba se jöhet, nagyon okolná magát.

#vonat #Egérv
2022. jún. 30. 19:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a mama fölhívta a kérdezőt, hogy miként sikerült hazajutni. A kérdező elmondta, hogy egy egér megszökött. Ők nem találták, DE a kalauz utólag befogta. Mama most menne a kalauzhoz az egérkéért, hogy visszakerüljön a csapatba.

Ebből mászna most ki a kérdező.

2022. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rázd le azzal hogy a te egered mostmár, nem az övé, tudod mit csinálsz. Ne zaklasson
2022. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett amúgy azóta?
2022. júl. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!