Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet tenni ha hazudtam?

Mit lehet tenni ha hazudtam?

Figyelt kérdés
Múlthéten, vonattal mentünk Szegedre hogy egereket hozzunk el háziállatnak egy idősebb hölgytől. A vonaton meleg volt, hiába ültünk IC-re. Megijedtem, és kiszedtem az egyik egeret, akit átadtam a barátomnak, de nem fogta rendesen, és elszaladt. 40 percig kerestük a vonaton, utasok is bekapcsolódtak, de nem találtuk meg. Abban a helyzetben kétségbeestem és felhívtam a hölgyet hogy hogy lehetne megfogni. Pár napra rá érdeklődött, és azt hazudtam neki, hogy valakinek sikerült megfognia, így nála van, másnap megyek érte. Tudtam hogy mit jelentenek neki az állatok, csak ezért csináltam. Ma írt, hogy elmenne az egérért, adjam meg a számát a kalaúznak. (Aki elvileg megfogta) nem tudom mitévő legyek, tényleg a jóakarat vezérelt, az egereket is ezért fogadtam örökbe. Bármi ötlet? Az igaz szóba se jöhet, nagyon okolná magát.

#vonat #Egérv
2022. jún. 30. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

#10 :-D


Igen. Egyszerűsítsük le a dolgokat amennyire csak lehet :-D

2022. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mit szenvedtek ennyit a nénin. Már semmi köze semmihez. Nem az unokái bakker.... Ha nagyon mondani akarsz vmit, mondd h már elhoztad, nálad van, pipa, minden jót neki. Csá. Vagy a mamikát is örökbe fogadtátok? 🤣
2022. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Csak számomra elképesztő hogy ezen a sztorin mindenki olyan marha jól szórakozik annak ellenére hogy egy kisállat valószínűsíthetően kínhalált halt a meleg, élelem és vízforrás nélküli vonaton?
2022. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
13: igen.
2022. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó hogy mondod 13-as! Fel kell jelenteni a kérdező haverját aki elengedte az egeret!
2022. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
Fogj egy másikat a pincében és csapd hozzá a többihez.
2022. júl. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%
De mi az tenyleg h elmenne az egérért? Megvetted, q tiéd, nekem már semmi köze hozzá. Hova akar menni vagy mit akar a te megvásárolt egereddel?
2022. júl. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Amennyiben a nénitől hivatalos szerződéssel lett örökbe fogadva, úgy a szerződés azt is tartalmazhatja, hogy nem megfelelő tartási körülmények esetén az állatot bármikor visszakérheti. Ha tenyésztő, akkor szintén szerződéssel adta oda az állatokat, és ugyanúgy joga van visszavenni őket, már ha tartalmazza a szerződés. Ha mindenféle papír nélkül lett átadva az állat, akkor sajnos tényleg nem tehet semmit, itt a két fél kölcsönös döntésén múlik, hogy mi lesz az állatok sorsa.

De ne hazudj újra, mondd el az igazat, hogy baleset történt, és az egér megszökött. A hazugság úgyis ki fog derülni, ha letiltod, akkor egyértelmű lesz számára, hogy valami történt, ha tovább magyarázkodsz, és még egy fényképet se tudsz bemutatni az állatról neki, akkor szintén egyértelmű lesz számára a dolog. Tisztázd, és kérj elnézést.

Máskor pedig, ha állatot szállítasz, kérlek vigyázz arra, hogy a hordozóból ne tudjon kiszökni. Számára ez idegen környezet, idegenek voltatok ti is, egyértelmű volt, hogy el akar menekülni. A hőmérsékletet jegespalackokkal vagy jégakkuval, télen forróvizes palackkal, pokróccal tudod szabályozni. Apró állatok, és csak egy nagyon szűk hőmérséklet tartományban érzik jól magukat, a túl hidegben megfáznak, a túl melegben hőgutát kapnak és meghalhatnak.

2022. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha az egér a vasúti kocsiban szétrágja a vezetékeket, akkor még a vasút is a nyakadba fog akasztani egy jó kis kártérítési eljárást. 🚂🐁
2022. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha elhoztad mar tőle egyáltalán mit irogat? 😂😂 nem hogy még ő menne az egérért... őrület
2022. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!