Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet tenni ha hazudtam?

Mit lehet tenni ha hazudtam?

Figyelt kérdés
Múlthéten, vonattal mentünk Szegedre hogy egereket hozzunk el háziállatnak egy idősebb hölgytől. A vonaton meleg volt, hiába ültünk IC-re. Megijedtem, és kiszedtem az egyik egeret, akit átadtam a barátomnak, de nem fogta rendesen, és elszaladt. 40 percig kerestük a vonaton, utasok is bekapcsolódtak, de nem találtuk meg. Abban a helyzetben kétségbeestem és felhívtam a hölgyet hogy hogy lehetne megfogni. Pár napra rá érdeklődött, és azt hazudtam neki, hogy valakinek sikerült megfognia, így nála van, másnap megyek érte. Tudtam hogy mit jelentenek neki az állatok, csak ezért csináltam. Ma írt, hogy elmenne az egérért, adjam meg a számát a kalaúznak. (Aki elvileg megfogta) nem tudom mitévő legyek, tényleg a jóakarat vezérelt, az egereket is ezért fogadtam örökbe. Bármi ötlet? Az igaz szóba se jöhet, nagyon okolná magát.

#vonat #Egérv
2022. jún. 30. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Ne irj neki vissza tiltsd le vagy ha normais vagy elmondod oszinten
2022. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kólauborkával ***** válasza:
98%
Szerintem csak mond el az igazat. Sajnos ez van, változtatni nem lehet.
2022. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
én is ott voltam :D Láttam ahogy keresi a sok hülye az egeret :D
2022. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyszer hazudtál azt már visszacsinálni nem lehet.De ne akarj másodszor is hazudni neki,még kegyelemből se.Mivel most azt várod,hogy valaki adjon valami tippet,hogy mit mondhatnál az igazság helyett,márpedig ez nem vezet semmi jóra,és sokakat zavar ha hülyének nézik.Mondd meg az igazat,és kész.
2022. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Mit akar a mamzi az egérrel ha már elhoztátok tőle?

Az már a tiétek, menjen, keressen magának másik egeret. Aztán felőlem Mikinek is hívhatja.

2022. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
De miért kéri vissza? Vagy nem értem xd azt írtad h örökbefogadtad a nénitől akkor miért megy érte?
2022. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
De ha örökbefogadtad, akkor ő minek akarja visszavenni?
2022. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
És a barátod megvan, vagy még szalad a mai napig?
2022. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, nincs másik egér a kereskedésben? Elhozol egyet, csinálsz róla egy fotót, elküldöd, mama megnyugszik. Probléma megoldva. Ne profilból fotózd, szám szerint legyen meg a csapat :)
2022. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Akkor már egyszerább ha a neten keresel egérről fotót :D
2022. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!