Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet patkanyokat venni?...

Hol lehet patkanyokat venni? Illetve milyen markaju eledelt javasoltok?

Figyelt kérdés
Az en varosomban nem lattam semelyik allatkereskedesben patkanyt, de gondolom Pesten lehet venni. Még nem all szandekomban megvenni oket, elotte meg kitanulmanyoznam a patkanytartast, de azert jo lenne vele tisztaban lennem hogy hol tudom majd oket megvenni illetve a felszereleseiket:)

2020. júl. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Pesten szinte minden állatkereskedésben vannak patkányok, illetve külön a figyelmedbe ajánlanám a TerraPlázát, ami egy évente párszor megrendezett terrarisztikai esemény, de patkányok és egerek is mindig szoktak lenni, nem csak etetésre. Nekem onnan volt 2 csuklyás patkányom. Azért javaslom a TerraPlázát, mert a kiallítók remekül értenek az állatokhoz, és szívesen is beszélnek róluk, így annyi kérdést feltehetsz a tartásukról, amennyit csak akarsz, illetve helyben meg tudsz hozzá venni minden eszközt, tápot. Egyébként ha tényleg belevágsz, sok boldogságot hozzájuk, imádnivalóak:)

2020. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől vegyél, ne kereskedésből. Tenyésztőnél kézhez szoktatott állatot kapsz.

Tápból a beaphar care+ a legjobb.

2020. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat:)
2020. júl. 9. 01:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!