Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót vegyek?

Milyen kígyót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1 kígyót mert kollégista leszek és onnan csak hétvégén tudok hazamenni így a kutyámat alig fogom látni.Olyan fajta kéne ami csak hetente kéthetente eszik lehetőleg fán lakó és ideális kezdőknek szóval nem túl macerás és válogatós fajta+ nem veszélyes mert van egy 4 éves kistestvérem(Kihangsúlyozom hogy "lehetőleg fán lakó" ez csak azért szempont mert szeretném a nyakamba venni néha de ha van olyan ami földön él és könnyen kézhez szokik azzal is beérem ha nincs a szempontoknak megfelelő fán lakó kígyó.
2014. júl. 25. 08:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
de másfajta hüllő is jó ami megfelel a feltételeknek
2014. júl. 25. 08:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Tehát csak 7végén tudnál vele foglalkozni, meg csak 7végén látnád? Akkor minek?
2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vagy ha a koleszban akarod tartani... Hát, nem hinném, hogy oda beviheted
2014. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarom bevinni.Akkor ne vegyek?Mert már én se látom sok értelmét :)
2014. júl. 25. 10:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem veszel. Nálunk a koleszban sokan tartottak valami afrikai csigát :D Vegyél azt! :D
2014. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
felesleges vegyél szerintem. úgyis csak hétvégén látnád mint a kutyád.
2014. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én annó a főiskola koleszébe külön engedéllyel bevihettem két Nagy sándor papagájt. Nem hiszem, hogy egy kígyóval nagy gond penne, de kérdezd meg a kollégiumi referenst.
2014. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
inkább veszek 2 csincsillát őket ha megmutatom biztos megengedik xd és lesz valami állatka amiről csak én gondoskodok
2014. júl. 26. 06:30
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

A falakó kígyók nem kezdőknek valók!! Tartásilag sem, meg azért sem mert alapból nem lesznek túl szelídek. Kezdőnek valamilyen sikló való pl. gabona. És csak azért akarnád hogy a nyakadba vehesd!? Ezzel menőznél hétvégente? És a hét többi napján mégis ki foglalkozna vele?? Anya-apa? Akik lehet még undorodnának is a kígyóktól? Mert nem csak annyiból áll a tartása, hogy hetente-kéthetente eteted meg! Napi vízcsere, takarítás, és párásítás, amire főleg vedlési időben fontos odafigyelned! A napi dolgokat meg nyílván az végezné akire otthon ráhagyod, és az több munka, mint te csinálnál vele hétvégente! Akkor most a tied lenne, vagy az otthoniaké? Előbb olvass utána, aztán akarj állatot!

Mellesleg lány vagyok, aki 13 éves korom óta tartok kígyókat, és 16 éves korom óta tenyésztem őket!

De szerintem ha nagyon akartál volna kígyót, már réges régen vettél volna! Nemcsak akkor mikor szinte otthon se leszel vele...

Ha pedig bevihetnéd magaddal, akkor szerencsés vagy.

Bocsi, ezt muszáj volt, sok felelőtlen gyerek vesz csupán menőzésből kígyót, de amúgy lesz@rja.

2014. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kígyóval hogy menőzzek?
2014. júl. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!