Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt vegyek? Ha...

MBS kérdése:

Milyen hüllőt vegyek? Ha gekkót milyen alternativák vannak? Ha kigyót milyenek? Ti mit ajánlotok? Mekkorát harap a gabonasikló illetve mekkorát a királypiton? Valami más ötletek? Milyen gekkót?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a kígyót ajánlanám,mert igazán nincs sok gond velük.Azok közül meg első kígyónak vagy egy Brazilíai szivárványos boát vagy egy királypitont.
2012. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neten láttam, hogy a királypiton azért elég rendesen harap. A gabonasiklónál miért jobb? Igazából nem is a harapás amitől gáz hanem hogy el sem engedte akit megharapott.
2012. dec. 19. 13:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Kaméleon nagyon egy egyedi kis állatka :) saját személyisége van és megismeri a gazdáját !! :) Nekem is van egy
2012. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kaméleont nem ajánlom elsőnek, mert elég igényes állat, érzékeny, és relatíve rövid ideig él.

A leopárdgekkó egy nagyon jó kezdő állat, szép is, szelídíteni is lehet, nem is zabagép, se kicsi se nagy.

Kezdő kígyónak a gabonasikló a legjobb, a királypiton nagyon stresszes állat és ha valaki lelkes újoncként sokat piszkálja komoly gondokat okozhat. A gabonák jobban tűrik a nyúzást :) Harapni mindegyik tud, de ez csak védekezés többnyire nem pedig kajának néz (kivéve ha eleség szagú kézzel nyúlkálsz). Ha védekezik akkor mire felfogod hogy megharapott már el is engedte. Nem túlzottan fáj inkább ijesztő a hirtelensége miatt.

2012. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem más esetleg? Szakállas agáma? Köszi az eddigi segitséget. A leopárdgekkó jó lenne csak az meg ügye éjszakai állat.
2012. dec. 21. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
nemtudom de nekem a kaméleon az első hüllőm abszolút ne kényes szelíd is alapból meg minden és eszik rendesen mindenféle rovart almát banánt meg ilyesmit. nem kell félni tőle boldogulni fogsz vele :)
2012. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen csak elvileg 2 éves kor felett megkajol havi 6k-t is... :S :D
2012. dec. 21. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
dehogy is... nyáron minden szart oda tudsz neki adni szöcske légy meg minden más kivéve darázs meg méh mert az megcsípi most ilyen időbe meg veszel neki élő tücsköt meg gyászbogárlárvát 15 Ft darabja meg 25 Ft-ért egy doboz csontkukacot néha egy kis almát meg ilyesmi meg be kell hempergetni a bograkat ilyen porba az kicsit drága de kitart fél évig vagy több ideig is...
2012. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 naponta kell etetni egy kajára megeszik 2 tücsköt 2 gyászbogárlárvát meg 6 db csontkukacot de bból rengeteg van 1 dobozban ha jársz horgászni vágod :9
2012. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
enyém is már egész nagy...nem tudom asszem most lessz 1 éves talán nem is tudom de már jó ngy és abszolút nem olyan macer amint ahogy mondják én is spekuláltam rajta sokáig pont ezért de megérte mert nem komoly dolog haláli jó arc megismer egyéniség meg ilyesmi :) és mindíg ki akar jönni mászkál a kezeden meg a lakásba összevissza növényeken legjobb tartható hüllő szernitem legalábbis személyiségre
2012. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!