Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek milyen kigyot...

Szerintetek milyen kigyot vagy siklot vegyek? (Ez lenne a legelso kigyom (siklom) es nm tudom hogy milyet vegyek) tobbi lent!

Figyelt kérdés
en egy gabonasiklora gondoltam mert egy olyat szeretnek es nm is nol nagyra de akinek van valami mas otlete hogy mijet vegyek az irjon!!! pls :)
2012. ápr. 29. 14:15
 1/6 claidheamohmor ***** válasza:

Egyértelműen amerikai gabonasiklót. A legkönnyebben tartható siklófaj, rengeteg színváltozatban, szerény igényekkel. Nem agresszív, nem túl drága, tényleg könnyű tartani. Az enyém kb. 10 éves, most olyan 120 centi körül van. Igazi házikígyó :D


Ja: vize mindig legyen!

2012. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi en is gabonasiklora gondoltam :)
2012. ápr. 29. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a királypiton a legjobb, mert nem olyan fürge és barátságosabb is. tartásuk kb megegyezik
2012. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1 nem elég?Ottvan a gatyádba,nemnől nagyra max 17cm.
2012. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak piros pacsit! Meg amugy szerintem is gabonasiklo vagy királysiklo de kiprobalhatnád a bika siklot ( börzéken nézz utána )
2012. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még a kaliforniai királysiklót is ajánlom. Kisebb "igényei" miatt kezdőknek is ajánlott fajta. Körübelül akkorára nő meg mint a gabonasikló, de talán egy picit kisebb. Mutatós is, fehér alapon fekete csíkos (legalábbis nekem nagyon tetszik, én egy ijet szeretnék venni, de anya egy kicsit ellenzi).Állatkereskedésekben is elég sok helyen lehet kapni. Annyi a bökkenő vele kapcsolatban, hogy !kannibál fajta! tehát ezért eggyesével kell tartani őket ha többet szeretnél. Szerintem szép és kezes fajta, de a döntés a te kezedben van:)
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!