Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gorogteknosom nem akar enni...

Gorogteknosom nem akar enni se inni. Naponta egyszer eszik és akkor is csak banánt salátát és paradicsomot. és ha rászorom neki a kalcium port ugy már ezeket senm eszi meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

ne adj neki banánt!!! Azt nem szabad enni adni neki

az élelmet vízzel öblítsd le picit és nagyon picit porozd be. a paradicsommal is óvatos legyél a vegyszerezés miatt és a sali sem mind1

de a kaját vizezd be és úgy porozd és beszívja és lehet úgy nem érzi meg a por szagát

2013. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kajat adjak neki
2013. febr. 5. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt a 3mat pont h nem lehet neki adni sokszor!-.- adj neki uborkát vagy nézz utána...
2013. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minek vettél teknőst vagy vettek neked ha nem tudsz a tartásáról?

éppen az eladótól is kérdezhetted volna vagy ott van egy rakat oldal

én a Móromnak kiírtam mindent és még a tenyésztőtől is mindent átkérdeztem szerintem kezdj el kutakodni mert ha nem eteted rendszeresen az az egészsége kárára megy

2013. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!