Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kacsát lehet házban tartani?

Kacsát lehet házban tartani?

Figyelt kérdés
Nem megenni szeretném félreértés ne essék! :D Nagyon szeretnék itthonra egy kacsát a lakásban, nem tudom hogy ez megoldható lenne-e. Tiktokon illetve Pinteresten vagy akár Youtubeon is láttam hogy kacsákat tartanak házban. Szoba tisztaságra meg lehetne őket tanítani? Vagy büdösek? Illetve mennyire lehet egy kiskacsát kézhez szoktatni?

2021. ápr. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kacsa fosik. Nagyot fröccsent hátrafele ,ha ingere van rá, nemtartja vissza. Koszolva eszik. Szájába veszi az élelmet és vízben tacsakolja.

Video forgatás idejére vidd be aztán rakd ki az udvarra.

Mieink nem büdösek. Nagy helyen tartjuk.

2021. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet szobatisztaságra szoktatni. Takarítani kellene utána rengeteget és nem is érezné igazán jól magát bent.
2021. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irtózatos kosszal jár, ha szeretsz takaritani, akkor nyugodtan,mert aoha nem leaz szobatiszta. A kacsanak is jobb kint, kell egy kis tavacska, ejszakara zarhato ól, kaja, aztan elvan. Simam kezhez szoktathato, főleg ha kezbol eteted. A mieinket le se lehetett vakarni, ha lattak az ásót a kezemben, mar rohantak, tudtak hogy megyunk gilisztazni, mindenfele kis bogarat, pajort, csigat osszszedtek.
2021. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Festeni fog. egy hét és készen is lesz a zölddel
2021. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiként nem lehetett kutyám, szóval...kacsát kaptam. Nagyon édes, de logikátlan gondolat volt:D

2 kacsám volt, egy szűkös ketrecben voltak mindketten:( ez eleve rossz volt szegényeknek. De, ahogy előttem is írták, mocskosak voltak. Nagyon. Folyamatosan kifostak a ketrecből, nagyon állat szaguk volt. Kiskacsa-korukban még csak-csak bírtunk velük, de megnőttek és már a ketrec sem volt elég szegényeknek.

Inkább nem írnám le mi lett velük...😞😞

Szóval szerintem a kacsa nem 'háziállat':((bár ha van kertetek és nem benti lesz, az más helyzet). Ha te nagyon szeretnéd ,akkor úgyis megteszed, kösd fel a gatyád!

Hallottam már olyanról is, hogy kecskét tartottak az x. Emeleten, szóval ennek igazán te leszel a döntőbírója:D

2021. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Ők sem házban tartják nehogy elhidd. Beengedik és ennyi. De nem együtt laknak 0-24-ben, vagy pedig van takarítónő.
2021. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!