Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium méretek mekkorák/üveg...

Akvárium méretek mekkorák/üvegvastagság?

Figyelt kérdés
Akarunk csinálni egy nagy akváriumot kb 3000l est,mekkora egy ekkora akvárium mérete?kb 1-15m mélyre terveztük csak a hossza és a szélessége lenne a kérdéses+az üveg vastagsága,itt gondoltunk a thermo üvegre ami 2 rétegű,vagy ezt felejtsem el?
2016. szept. 8. 18:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
akkor vegyél piranha-t
2016. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nekem a nagytestű hosszú életű harcsák a kedvenceim,nem baj hogy keveset mozog,majd rakok be mást is amit nem eszik meg de mozognak hogy mégse az a lepusztult kinézetű legyen,köszönöm az eddigieket,sokat segítettél,abban is amit nem akartam kérdezni :D,de nem baj
2016. szept. 9. 10:18
 23/30 A kérdező kommentje:
Az utóbbi meg nem kell :D,sokat koszol,hiába adok neki élőhalat szétcincálják miszlikekre,olyan csúnya lesz a víz nem győzöm takarítani,a harcsa csak benyeli,az nem koszol,szinte mulm se keletkezik olyan mértékű
2016. szept. 9. 10:26
 24/30 anonim ***** válasza:
a pleco akkorát kakál mint egy pár hónapos gyerek :D lesz ott mulm dögivel :D
2016. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Remélem nem :D,még a végén vihetem a vasvillát meg a talicskát az akváriumhoz is nem csak az istállóhoz
2016. szept. 9. 10:43
 26/30 anonim ***** válasza:
:D egy vastag csővel leszívod, nem para
2016. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
majd megnézem hogy kell csinálni az aljzattisztítót és csinálok egy ipari méretet
2016. szept. 9. 12:24
 28/30 A kérdező kommentje:
ma megnéztem az üvegeket,a legjobbnak az edzett üveget találtam,a törésbizztosat meg a thermo 2 falú üveget,szerintetek?na meg akkor a 15mm,es elég lesz a 3x1x1m-es nek?
2016. szept. 9. 16:54
 29/30 anonim ***** válasza:

Edzettből szerintem elég a 15 mm, de hogy mondtam, érdemes keresztbe tenni, minimum 1 vastagabb merevítést, hogy fogja az üveg hajlását.

Onnantól csak a ragasztón múlik. De azon elég sok.

Minden esetre jó nagy felületen ragaszd.

2016. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát az üveget 3 oldalól kiéve teteje,tégla perem tartja hogy kifelé ne tudjon dőlni,belülről a víz nyomja + csemperagasztó meg szilikon,ez biztos lesz,de én még egy U vasat fogok a tetejére ráhúzni és 2 helyen betonvassal megerősítem,vagyis merevítés üveg helyett,ez a fal felé húzza majd,ennyi majd csak elég :D
2016. szept. 10. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!