Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha valaki az aranyhalakrol...

Ha valaki az aranyhalakrol akar kérdezni az itt megteheti! Dr. Gézai Tamás vagyok aranyhalbiológus . Valaki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
nekem 100 literes szűrős 3 aranyhalaim vannak 3éve szépen megnőttek és fűtetlenül vannak, neon halakat is lehet telepíteni együtt? vagy egy algaevő halat? köszönöm előre választ! ja ikrásodtak is rendesen és úgy ahogy kézzel áttettem más kicsi akváriumban kikeltek kiúsztak de néhány nap múlva meggörbitve pusztultak el? ez minden évben van,tudom kevés tapasztalatom van benne,üzletben adtak por alakú eledelt és cseppet a fertőzés ellen,de semmi...
2010. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
22%
Én azt szeretném megkérdezni, hogy hogy jutott eszedbe információt osztani itt és ilyen formában? Keresgélj a kérdések között, ha okos vagy, ha meg még okosabb, akkor csinálj weboldalt, ha annál is okosabb, akkor plakátold ki a telefonszámod a városban. Barom.
2010. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Hello!


Igen még 2 kisebb aranyhal élfér a akváriumba .Bármilyen aranyhalat vehetsz amilyen tetszik neked csak kb 5 cm es legyen.

2010. febr. 15. 13:00
 34/47 A kérdező kommentje:

Hello!

Igen telepíthetsz neonhalakat meg algázókat egész nyugodtan,nem lessz semmi gond.Ha az utódok elpusztultak számtalan ok lehet rá .Így választ erre nem tudok adni.

2010. febr. 15. 13:02
 35/47 A kérdező kommentje:

1Miért baj ha segíteni akarok az embereknek az aranyhalakról.

2Mit keresgéljek a kérdések között?

3Mi most ha kirakom plakátba a tel.számom akkor azt hiszed felhív a nép hogy segítsél mert az aranyhalamnak ez a baja meg az.meg ha mégis kirakom akkor is kilássa meg?

4Ne barmozz le olyan embereket aki okosabb nálad és segíteni akar az emberekenn.Anyádnak pl mondhatod...

2010. febr. 15. 13:06
 36/47 Salx Narval ***** válasza:
Hát barátom én még egy közepes szintű akvarisztikai tudást sem nézek ki belőled.Ennyi baromságot összeírni.És, hogy miért kételkedek? 1aranyhal 10liter víz / akkorára nő amekkora az akvárium / következő válasz, 80 literbe 8 aranyhal, de függ a méretétől ( Az előbb írtad, hogy akkorára nő amekkora a hely,akkor miét függ a méretétől?)/ nem értek a dániókhoz /valami xantakridint használtam / Aranyhalat neonokkal ( gratulálok) / 8 literes gömbakváriumba, aranyhalat( szintén példamutató, még ha nem is a tiéd.)Azt hiszem ennyi elég is indoklásnak.Nem akarlak bántani, de amiket te itt összehordtál, az minden csak nem akvarisztika.
2010. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Hello!


Nem akarok veszekedni de igen akkorára no meg de ha vexel egy akkora halat a akváriumba ami má nagy pl 80 l 8 db 30 cm es aranyhal elfér? Szted? Igy értettem mivel ha uj aranyhalat veszel akkor a méretét is kell figyelnide pl 8 db 5 cm alatt elfér.igy ertettem. Én aranyhalbiológus vagyok mi közöm a dániókhoz? Ez kb olyan mindha te pl focizol mi közöd volna a kosárlabda szabályaihoz.Aztán a 8l akváriumrol annyit h nem példát mutatok csak mondom hogy ne legyetek ennyire hulyék h 8l es akváriumba teszitek.

Udv !

2010. febr. 23. 14:42
 38/47 A kérdező kommentje:
ja és mér baj ha azaranyhal neonokkal van ha van elég hely nem nyomják ossze
2010. febr. 23. 14:43
 39/47 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval.Sok baromság...Aranyhal iskolába jártál,nem...?Talán a kerti tóba tanultál?Vízálló papír meg toll volt a taneszköz,és az iskolai egyenruha meg búvár ruha volt?Az aranyhal is hasonló felépítésű mint a többi hal,bvalaminek csak derengenie kellett...
2010. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Salx Narval ***** válasza:
Én sem akarok vitatkozni, mert nincs miről.Nézd meg a szerzők nevét is DR-úr. [link]
2010. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!