Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb ekkora az akváriumom....

Kb ekkora az akváriumom. Milyen halakat vegyek bele?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg írj méretet, mert gondolom nem pont akkora, mint a monitoron....
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy viszonylag nagy akvárium, gondolom 50 liter felett van. A legtöbb halnak olyan 40-50 literes akvárium kell, de ha szétnézel például a www.haziallatok.hu oldalon, ott levan írva minden halnak az ilyen igénye, továbbá a boltban is biztosan segítenek:)
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

www.haziallat.hu


elírtam bocsánat.

2010. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez ugy 200 liter lehet,Nem hinném hogy ez a tied.Aki igy be tudja rendezni az akváriumot,széndioxidot és tápokat,megfelelő fényt biztosít egy ilyen szép,növényes akváriumban,az ki tudná számolni,vagy tudná vásárlástól kezdve a méretét...De ebbe az akváriumba Vörös neonhalak és razbórák illenének a leginkább,és esetleg pár garnéla,de minden esetre kis halakba gondolkozz,ha hasonló akváriumot szeretnél kialakítani.Algaevőböl törpe szívóharcsát vegyél,vagy palacsinta algaevőt(mert kicsik).Jah,és a páncélosharcsák:Azt ne vegyél,nem tud hova menni kutakodni,mindenhol növény van.De amugy most az igazat,Ez nem a te akváriumod,ügye!? Amugy az előzőnek írnám,hogy sok halnak elég 50 liter,de az még csak egy közepes méret,annak az alsó határa.Sok,népszerű hal viszont nem tartható benne.Pl Vitorláshal,vagy aranyhal,de sok másik van még.Nekem 112liter van,de 2x meggondolok minden halat hogy elég e neki...
2010. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem kb MÉRETRE ekkora az akvárium :D 500les
2010. jan. 27. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoval nem a tied.Amugy meglepődnél,van egy 50literes akvárium,mindenki 100-200körülire tette,csak ugy kell berendezni.Mint ahogy a szobába is,ha teszel egy tükröt,olyan mintha nagyobb lenne a szoba.Csak a ltszatra kell ügyelni.De:500literbe én sügereket tennék,a növények és a halak is nagyon sk pénzre jönnének ki kishalakból,és sok növényből...Szoval akkor a sügerek közt nézz körül.Amugy ha tudod h hány literes,minek kérdezed?Uncsizol?
2010. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak majd nyáron ha unalmam lesz kitakarítom és veszek bele halakat és érdekelt, hogy milyent lehet mert gondolom ilyen óriási harcsát meg stb. nem lehet.. és csak ötleteket vártam, mivel szeretnék rá spórolni pénzt. :DDD
2010. jan. 29. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkorába még kajmánokat is vehetsz krokodilból max 1 et de azt nem ajánlom mert párban szeretnek lenni, tehát inkább maradjanak a kajmánok abból max3
2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
brr :S nekem nem tetszik. akkor inkább kígyót veszek mint azt a kajmánt... xD amúgy simogattam krokodilt :D
2010. jan. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!