Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 40 literes akváriumom...

Van egy 40 literes akváriumom és bettát szeretnék benne tartani milyen halakat tehetek mellé?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá levegőztetőm(és nem is szeretnék venni) tudnátok olyan halakat ami mutatós és nem kell neki levegőztető és betta mellé is jó???
2010. febr. 2. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A bettának nem kell levegőztető, viszont szűrő és fűtő igen.

Ha semmiképp nem akarsz levegőztetőt, akkor labirintkopoltyús halakat nézz (a betta is az), de hasonló méretűek legyenek, mint a betta.

2010. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm

szóval a paradicsomhal szóba se jöhet?

és labirintkopoltyusokon kivül mást nem lehet?

és ekkora akvárium a guráminak megfelel?

2010. febr. 2. 19:07
 4/8 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok konkrét halfajokat!mert elég fontos lenne
2010. febr. 2. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, hogy van egy elég igénytelen mini harcsa, a nevét sajnos nem tudom, de azt lehet betta mellett tartani. Üveges színűek. Ha veszel nekik oxigén cseppet, akkor a levegőztetőt is megúszod.
2010. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A labirint-kopoltyús halak felúsznak a felszínre és ott vesznek levegőt. Más halak a vízből szűrik ki a nekik szükséges oxigént, de ha az nem elegendő, akkor rövid időn belül elpusztulnak. A linken olyan halak vannak, amik labirint-kopoltyúsak, számold ki az akvárium méretére abból a halból mennyi fér meg jól.
2010. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Speciel a paradicsomhal is szóbajöhet, mert az is labirint-kopoltyús, lapozz tovább a linken, több, mint 10 oldalon keresztül vannak fajok.
2010. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tom én azt hallottam hogy a betta mellet nem fér meg a paradicsomhal mert túl agresszív és megöli ez igaz?
2010. febr. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!