Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betták gyakran hasalnak az...

A betták gyakran hasalnak az aljzaton?

Figyelt kérdés

Tegnap üzemeltem be egy nőstény bettás, 30 literes akváriumot. Összesen 6 nőstény betta van benne.

Idejük nagy részét a az akvárium alján töltik. Néha úszkálnak. Az úszásukban nincs semmi rendellenes.

Nektek is szoktak ilyet csinálni a betták?

Esetleg a hazaszállítás alatt megfáztak volna? Már majdnem mind ivarérett, nem hiszem, hogy ebben korban megfáznának.

Mindenesetre a fűtést feljebb csavartam nekik.


2010. jan. 17. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
talán még új nekik a hely azért húzzák meg magukat.
2010. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nőstény bettem volt,sosem csináltak ilyet,valami nem stimmel. hőmérséklet, vayg a víz más tulajdonságai,vagy más gond leht.Igy nem tudni...Amugy,Az hogy ivarérett,atto még ugyan ugy könnyen megfázik mint az összes többi hal.
2010. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bettának legalább 26-27 fok kell, és szűrőberendezés.

Egyébként jellemző a bettákra, hogy a fenéken vannak, de ha a víz nem elég meleg, az nagyon megviseli őket.

2010. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van szűrő. Felcsavartam a fűtést 31 fokra. Már semmi gond. :)
2010. jan. 17. 20:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!