Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lenne egy pár kérdésem a...

Lenne egy pár kérdésem a csukáról?

Figyelt kérdés

1.Most mekkorák az idén született kiscsukák?

2.Mekkora legyen az akváriuma?

3.Elfogadja-e a húsdarabot?



2012. dec. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem ez attól függ, hogy év elején, a közepén vagy most ,,születtek".

2. Az is attól függ, hogy mennyi idős a kishal.

3. Milyen húsdarabot? Halét, disznóét, marháét stb?

Milyen idős kiscsukára gondoltál??

2012. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap mennék horgászni és ha fogok kiscsukát azért kérdezem. Meg amúgy is ragadozó halaknak milyen húst szabad adni(halon kívül)?
2012. dec. 7. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, milyet szabad. De szerintem ha valamilyen oldalon utánnanézel, megtalálod rá a választ. ;)
2012. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg kicsi megeszi a kukacot és csontit is, sőt, szereti is. Emberi ételt, (csirkét, pulykát) nem javasolt adni neki, bélgyulladást okozhatnak és elpusztul. Érdemes folyamatosan próbálkozni halszelettel és/vagy haldarabokkal, mert télen nem könnyű beszerezni kis csalihalat. Nagyon kényes, a legjobb neki a 20 fok alatti víz! Nem szereti a nagyon erős fényviszonyokat, 1-2 neonnál több világítást nem igényel. Úszótérre nagy szüksége van, így 2-300 liter alatt nem érdemes próbálkozni vele... Remélem segítettem!
2012. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Frontosa ***** válasza:

A Csuka kifejezetten nagy méretű halfaj. 20 kilósra és 140 centisre nő. Nem érdemes ilyennel próbálkozni, nehezen bírja a fogságot. Egyszerűen nem lehet neki megteremteni azokat az életkörülményeket amit átvészel. Egyébként minimum 4-5000 literben érdemes kisérletezni, 2-300 literben hetek alatt elpusztulna.

Üdv,

2012. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!