Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ha az 50 centi...

Szerintetek ha az 50 centi magas akváriumom tetejére csináltatnék egy 12 centiméteres magasítót üvegből, ahol persze nem lenne már víz, csak a lebegő növényeim, és mind e felett lógna le a világítás, akkor kiugranának-e a halaim? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kényes fajaim ilyen tekintetben: 4 vitorláshal, 8 üveglazac. Róluk hallottam, hogy előszeretettel kiugranak a medencékből. Ezen kívül serpáim, neonjaim, meg tisztító halaim vannak, róluk nem feltételezem ezeket. Szerintetek nem elég magas és így is kiugranának, tehát teljesen hülyeség az ötletem? :/ Amúgy még ennek a magasítónak a felső peremére belülről egy 5 centi vastag keretet csináltatnék még körbe, hogy ezzel is gátoljam az ugrásokat? Szóval szerintetek működhet vagy sem? Van-e vkinek jobb ötlete esetleg? Köszönöm a válaszokat előre is!
2012. nov. 17. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Kérdés hogy a lazac milyen magasra ugrik?


Pl nekem 3 centis annulatusom volt, amihez leszívtam az akváriumot, 15 centi száraz rész volt felül, nem volt perem rajta, azt hittem azt nem fogja tudni átugrani, és szerintem nekifutásból ugrott ki a szélén, de kiugrott.

2012. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van még 1 ötletem, üvegszövet hálót is kifeszíteni körbe.

[link]

2012. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
is nélkül :)
2012. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!