Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez megvalósítható akvárium? (kép)

Ez megvalósítható akvárium? (kép)

Figyelt kérdés

egyszer már akartam csináltatni akváriumot de nem jött össze! most ilyenre gondoltam : [link]


bal oldalt egy nagy növény alúlra és a szekrény barna részén az a sárga valami lámpát jelentene:D:D valahogy megoldható ?


2012. okt. 7. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz benne tartani és milyen vastagságú az üveg.

Ja és amúgy a szűrést hogy oldanád meg és még valami az akváriumi élőlények a fentről érkező fényt szeretik.

2012. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az üveges megmondaná h mekkora üveg kéne én szerintem 8as lenne! Amúgy 1hím és 3nőstény bettát, 15 vörös neont, vagy 6 harcsát meg még valami nano halból még egy csapatot!
2012. okt. 7. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Megvalósítható, csak a bal alját az életbe nem tudod kitakarítani ha véletlenül algás lesz az üveg, max egy bottal amire rákötözöl egy szivacsot.


Én jobban szeretem az olyan akváriumokat, aminek az alját könnyen elérem, mert azt karban tudom tartani.

2012. okt. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg az jutott eszembe, hogy mivan ha a kavics az egész lehullik baloldalra :)
2012. okt. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem valósítható meg?
2012. okt. 8. 07:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem csinálnék.Nem lehet normálisan takarítani, algás lesz, lefog hullai a sok halkaki és egyéb.
2012. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy fúratsz egy lukat a bal aljára hátul és raksz egy csapot rá, arra meg egy slagot. Nem nemtudom, hülyeség egyébként. Szerintem ne csináld meg.
2012. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!