Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől haltak meg a guppik?

Mitől haltak meg a guppik?

Figyelt kérdés
Volt egy 25 l-es akváriumomban 4 guppi egy Pleco (Algaevő harcsa) és egy xifo. Úgy kb.1-2 hét mulva ahogy megvettem a guppikat 3 elpusztult, és nagyon úgy nézett ki hogy valamelyik másik hal ölte meg, mivel nagyon meg volt sérülve a teste tehát nem betegségben halt meg. Elképzelhető hogy a pleco ölte meg, vagy malamelyik másik hal?

2012. okt. 7. 12:40
 1/5 anonim válasza:
Pleco tuti nem bántotta xifo volt szerintem a bűnös !!!
2012. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darkkingdom ***** válasza:

Annyiszor el lett már mondva...akkor hibákat követtél el hogy már...áááá....De tudom tudom a halaid annyira jól érzik magukat hogy szinte fájdalom..mindennap közlik veled hogy minden tök jó!Főleg a pleco,25 literben..xifó!

Ekkora "Akváriumban" ne csodálkozz ha kinyírják egymást!

2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Nem biztos hogy agresszió volt, simán lehetett a vízminőség is. A tetemeket a békés halak is megcsipkedik. 25 literben mondjuk nem lenne csoda, ha a xifó vagy a plekó(remélem legalább az Ancistrust hívod így) meghülyülne. Mivel ilyen alapvetően elhibázott a halválasztásod, nem lennék meglepve, ha a szűrésed sem lenne rendben.
2012. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Úristen -.-" B@azdmeg 25 literbe xifó? ne is csodálkozz....meg pleco...tudod, egyszer megnő... Ha rámész a diszhal.info ra kiírja h szifó: minimum 100 lieteres... úristen vidd vissza szerencsétleneket! Ne úgy haljanak meg, hogy kínoztad őket! -_-"""""
2012. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Frontosa ***** válasza:
Húzd le őket inkább a vécén, így megrövidíted a szenvedéseiket.
2012. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!