Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz hogy akvárium földet...

Igaz hogy akvárium földet vakond túrásból kell szedni? Ha igen az miért jó?

Figyelt kérdés
szept. 11. 07:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bár a nyolcas mondatomat félreértetted, nem azt jelenti, hogy csak azt veszek meg amire szükségem van hanem azt, hogy csak azt veszek meg amit meg kell venni ahhoz, hogy legyen.
szept. 13. 15:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az nem egyenlő a kerti földdel! De nem foglak győzködni, én szóltam, tanulj a saját károdon!

Beviszel egy csomó nitrátot, foszfátot, szerves anyagot, egyéb baktériumokat, gombákat. Az neki áll szépen berohadni. Lesz egy jó kis algavirágzásod, a halak megdöglenek. Dobhatsz ki mindent és kezdheted elölről. Nyilván sokkal olcsóbb lesz, mert okos akartál lenni, itt neked csak hülyeséget beszélnek, mert nem értenek hozzá...

Részemről itt befejeztem. Sok szerencsét a projekthez!

szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja persze 100 éve nem döglöttek meg tőle a halak most viszont hogy kapható mindenféle flanc, már igen...
szept. 13. 15:45
 14/16 anonim válasza:
100 éve fogtak 2 snecit, berakták egy vödörbe. Ma vesznek csomó túltenyésztett trópusi halat 0 immunrendszerrel. Talán ez némi különbség. Pedig nem is vagyok akvarista.
szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A nitráthoz kell ám az immunrendszer
szept. 16. 07:45
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Marhaság. Magvetéshez jó a vakondtúrás földje. Akváriumba ne tedd, tele van vegyszermaradvánnyal.
szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!