Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire jó ez az akvárium?

Mennyire jó ez az akvárium?

Figyelt kérdés

[link]


Sok jót olvastam róla az interneten de annyira még nem vagyok profi, hogy meg tudjam állapítani pl, hogy a szűrő, pumpa stb., milyen benne. Mekkora Flow rate lenne az ideális 200 literes akváriumhoz. De szeretnénk barátnőmmel fejleszteni és jó helye lenne egy ilyen akváriumnak a nappaliban. Olvastam olyat is hogy sokak szerint ez a flow rate ami ezekbe van gyenge de összeségében pozitív tapasztalatokat írtak róla. Esetleg van vele tapasztalatotok?


szept. 7. 17:13
 1/2 Barnabas333 ***** válasza:
A szettek sosem olyan jók mint amit te raksz össze. Én vegyeseket hallottam juwelről vannak akik dicsérik, egy boltos szerint nem erőssége az összeragasztás. Nekem csak eheim szettem volt, de az utolsó 3 akvám akvárium készítővel csináltattam és külön vettem lámpát,fűtést és szűrőt is.
szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szegheő Péter válasza:

Juwel Lido 120-asom van, az egyetlen, amit tuningoltam rajta, hogy az 500

l/h motort kicseréltem 700 l/h-ra. Már rgy ideje üzemel minden különösebb gond nélkül, nekem bevált, alig kell hozzányűlni. A növények és a halak is jól érzik magukat benne, a szekrénnyel kifejezetten jól néz ki. A szűrőbe lehet sokféle betétet válogatni, perlont lehet bele szabni, nem kell a gyárit venni, ami tényleg drága. A tapasztalataim alapján tudom mondani, hogy jó a szett.

tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!