Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcos halat veszek a...

Robetko kérdése:

Sziámi harcos halat veszek a 4 éves keresztlányomnak. Kezdők vagyunk lègyszi olyanok írjanak akik tartanak ilyen halat. Mit kell tudni a halak tartàsáról?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 18:13
1 2
 11/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
74%
Szerintem mindkettőtöknek igaza van (8 és 9-es). A legjobb lenne ha már az iskolapadban foglalkoznának ilyesmivel de az sem ártana ha legkésőbb a boltban szakmailag megbízható ember fogadná a vevőket. Persze lehetetlen mindig mindenkinek akvarisztikai kiselőadást tartani meg amúgy is “a vevőnek mindig igaza van”, de azért vannak esetek nem egyszer mikor jól jönne pár tó tanács mielőtt a vevő csak azért is aranyhalat akar bettával, vitorlással még 10 másik hallal nyakon öntve egy kovászos uborkának való üvegben. Bár igen erős befolyásoló tényező az emberek mentalitása, hozzáállása. Nem tudom mi mennyire lenne kivitelezhető “a 10 millió mindenhez is szakértő” országában. Úgy érzem nem kicsit megcsappant a szakemberek tekintélye a saját területükön mindenféle élethelyzetben, talán főleg az utóbbi 1-2 évben.
2021. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
11-es Neked nem tevenyerget kéne gyártanod hanem akvarista vállalkozást vezetned, megint jól szólottál, jár a nyalóka. Utolsó mondataid mintha politikai irányt vettek volna, ebben nem támogatnálak.
2021. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
74%

“Utolsó mondataid mintha politikai irányt vettek volna, ebben nem támogatnálak.”


Igen, kicsit átcsaptam a “10 millió magyarozásba”. Bocsánat, én sem szeretem az ilyet, de na. A lényeg az lenne ,hogy sokat számít az emberek hozzáállása amin sokat tud javítani ha már az iskolában találkoznak a felelős állattartás mikéntjével, igazából függetlenül attól ,hogy hol élnek.


Politizálás helyett inkább a helyesírásra s elgépelésekre kellene odafigyelnem. “jól jönne pár tó tanács” wtf? Akvarisztikai jó tanácsokról volt szó s én már a tavaknál tartok.

2021. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
"A lényeg az lenne ,hogy sokat számít az emberek hozzáállása ..." Hát itt van ez a néhány háttérből lehúzó jellem. Inkább kussol és háttérből rombol félve a válaszcsapástól, minthogy rávilágítana tévelygéseinkre napfényre hozva zsenialitását. Nem vagyunk egyformák ettől szép az élet, dögunalmas volna ha mindenkinek volna jelleme.
2021. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Gondozza majd a gyerek is. Én is így jutottam jó áron akvárium szetthez. A gyerek beleöntötte az összes kis doboznyi kaját egyszerre a vízbe..vagy éppen nem etetett egy hétig se. Belerohasztott mindent, hullottak a halak

. Több volt benne a maláj tornyos csiga, mint maga a talajzat.

2021. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!