Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megoldható 36 fokos szobában...

Megoldható 36 fokos szobában 20 fokos akvárium?

Figyelt kérdés
Első akvariumomat tervezem. Egyenlőre tervezek olvasgatok a témában, próbálom kiokosítani magam. Axolotlot szeretnék tartani 2-3 példányt, viszont a víz hűtésére nem találok megoldást ami megfizethető lenne.
2019. szept. 29. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Salx Narval! "Már bánom, hogy egyáltalán megemlítettem, nem akartam én vitát kelteni"

Vitázni kell mert az igazságot vagy a fejlődést szolgálja. Persze olyanokkal akiket

befolyásolnak az elhangzó információk. Az ócska presztis harcok gátolják a fejlődést

ezekből mindig katapultálok. Tehát ha vitázom az részemröl tiszteletadást is jelent a vitapartner felé.

Nem csak az akvárium hűtéshez vagyok hülye hanem még sok más dologhoz is, ezeknek csak

töredékét publikáltam a hülyeség cunami majd csak később jön. Ezt nyugodtan vehetitek

fenyegetésnek. Pl. egy félcolos csőbe húzott 2db. vékony csövet vezettem az akvától a pincébe,

ott egy vastag vascsőre feltekerve áramlott a víz. Zárt rendszer lévén 5W-árammal

kb. 8-fokot húzott le.

2019. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Salx Narval ***** válasza:
100%
A lakásom alatti jelentős méretű pince hűvös levegőjét én is használom csak én a tetőtér hűtésére ill a pince szárazon tartására. Nem, így természetesen nincs gond a vitával csak attól tartottam, hogy eldurvul, azt pedig nem szerettem volna.:D
2019. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 peca1000 ***** válasza:

Vidd le az alagsorba, vagy pinébe.


Ott hűvös van.

2019. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!