Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Irnátok cikis, vicces vagy...

Irnátok cikis, vicces vagy érdekes törteneteket ami az állatotokkal történt?

Figyelt kérdés
Ha kéritek én is írok. Nekem is van jo pár😂 előre is köszi!
2015. aug. 24. 16:41
 1/10 anonim válasza:
Egszer a kutyám megku*** a szomszéd lábát
2015. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2015. aug. 24. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:

ovis koromban akartam megemelni a macskát,életemben először. lepukizott


másik:

a macskáim az ablakomban alszanak(kívülről)

úgy dörgölőzött a múltkor,hogy lepottyant az ablakból(1 méter)

utána tényleg szégyelte magát XD

2015. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez jó😂😂 ismerősöm kutyája meg a kanapén játszott és úgy esett le. Aztán visszaugrott és megint leesett😂 azóta elkerüli a kanapét😂 az én kutyám meg a kis unokatesóm karjából esett ki,bele a bokorba. Sajnáltam szegényt de így visszagondolva csak röhögni tudok. Semmi baja nem lett egyébként.
2015. aug. 24. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Bullterrier...bokor alatt mindig lefagy, mindig mindent lefejel, néha téta közben elbotlik a saját lábában, és elborul.

Cikis eset is szokott lenni, mivel öreg, nem mindig jelez, ha pisilnie kell, így sokszor az előszobában a linóra intézi, volt már, hogy vendég lépett bele...

A kaméleonunk rendszeresen lef.ssa a sógornőmet...

2015. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy időben minden második héten ugyanaz nap jött át a munkatársam. Egy idő után észrevettük, hogy az egyik macskám, aki kifejezetten tart az idegenektől, azokon a reggeleken nem jött reggelizni. Viccesen azt mondtuk, a macska nem csak azt "tudja", hogy kedd van, de olyan kedd, amikor idegen jön a házhoz, így "jobb", ha "meghúzza magát" - Persze gondolom egyszerűen beállt a belső órája a 14 napra.
2015. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ismerős hogy neki megy valaminek a kutya mert az enyém az üvegajtónak szokott nekimenni.
2015. aug. 24. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
A cicámnak nagyon hosszú farka van. Múltkor nyújtózkodott, és ahogy felnézett, ott volt a farkincája vége. Úgy megijedt ettől, hogy ugrott egy jókorát. De aztán megszokta :)
2015. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😂😂😂 magamat ismerve tuti hogy nagyon kinevettem volna szegénykét...
2015. aug. 25. 22:58
 10/10 anonim válasza:
Nagyszüleim kiscicája(már nem is olyan kicsi) játszadozik a fűben minden mozgó dologgal,egyszer elsétálok mellette és neki ugrott a sarkamnak ez eléggé fájt. Meg mindig ha meg akarom fogni akkor a hátára fekszik,nyávog egyet,(biztos azt akarná mondani most miért akarsz megfogni?) de olyan aranyos:)
2015. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!