Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok vicces/aranyos/érdekes...

Írnátok vicces/aranyos/érdekes sztorikat a kutyáitokról? : )

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Van egy 6 éves beagliem:) aki 2 hete átment a szomszédnénihez, és a tergetőjéről leráncigált mindent, bugyikat.. és ott futkározott a fehérneműivel ő meg futott utána..
2009. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
labdáztam a 6 éves rottweileremmel. Mikor végre megkaparintottam a labdát, nem akartam neki odaadni. Erre ő átfogta a derekamat az első két mancsával és ahogy csúszott lefelé, vele együtt ment le a nadrágom is rólam :). Persze mindezt a szomszéd szeme láttára... azthittük h bepisilünk a röhögéstől :)
2009. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem vizsla volt, és hát elmentünk az erdőbe sétálni, és szagot kapott, és elkedzdett iszonyúan befele menni az erdőbe, hívtuk, kerestük, semmi... hivtuk, kerestük...semmi. Hát már eltelt 3 óra. És nem találtuk, és nagyon sajnáltuk, hogy biztos valahova beesett, és eltörte a lábát, vagy ilyesmi. Ráadásúl, egy nagyon nagy erdőbe, amit énsem, a kutya sem ismert. És megyek vissza a kocsihoz, hát ott ült a kocsi melett... Volt nagy öröm, elhihetitek... Kutya meg... Csak ül, csóválja a farkát, mintha tudná, hogy rosszat tett, de sajnálaja... Aranyos volt.
2009. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Van egy 6 hónapos kiskutyám. Amikor hazahoztuk, pár napig a dobozban aludt, amiben hazahoztuk. Reggel megyek ki, keresem a kutyát, de az nincs sehol. Keresem a konyhában, a szobánkban, apu szobájában, székek, asztalok alatt. Hát csak nincsen meg! Van egy cipőtartónk, aminek nincs ajtaja, csak egy függönyke takarja el. Benéztem oda is, biztos ami biztos. A kutyám ott aludt a cipők tetején :) Egy darabig még ott volt a helye, csak már kinőtte a cipőtartót.
2009. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
A pitem nincs megbarátkozva a hangszerekkel és kölyök korában (még meg nem neveltem) nem igazán tudta visszafogni izgatottságát. Egy barátom elkezdett gitározni, a kutya őrülten ugatva futkosott fel-le a szobában, mikor elszaladt a fal mellett (farral felé) széles kakicsíkott hagyott maga után.. Nem tudtam sírjak-e vagy nevessek, végül utóbbi mellett döntöttem:DD
2009. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer véletlenül bezártam a kutyámat a garázsba és nem vettem észre. Egy fél óra múlva megyek ki, kutya sehol. Elmentem keresni, mire visszaértem már kétségbe voltam esve, hogy hol van, amikor elkezdte kaparni a garázsajtót. Volt nagy öröm :)
2009. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

A mi kutyusunk egy egyszerű keverék és nagyon aranyos. Sose volt lehetősége "kutyalánnyal" találkozni és bizony néha előfordult, hogy kiszemelt magának valakit, érdekes módon mindig idegent választott. Elkapta a lábát és... biztos a Tiétek is csinál ilyet, én nagyon mérges vagyok rá, de olyan ritkán fordul elő, hogy nem csináltunk gondot belőle.

Egyszer aztán itt voltak a nővéremék a kis unokájukkal, aki épp csak járni kezdett. Elesett, de folytatta tovább négykézláb. Erre a mi "édes, aranyos" kutyusunk úgy gondolta ez pont nekivaló "szuka" és ráugrott! A sógor ordított, hogy "dugják az unokád", azt se tudtuk merre nézzünk, ráadásul úgy szorította magához, hogy köpni-nyelni nem tudtunk a nevetéstől! Nagyon aranyosak voltak:)

2009. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én 8 hónapos kis boxerem nagyon ragaszkodik hozzám, az ajtómnál alszik. De van két cicánk is, akiket rajta kapott a kutya, hogy eszik az eledelét a macska meg ijedtében felugrott a kilincsemre, benyitott, felugrott a könyvespolcra, a kutya telitorokból ugatott, aztán észrevette, hogy én is itt vagyok és nekifutásból felugrott az ágyra, az ágy meg leszakadt. A macska pedig leverte az egész lexikont A-tól z-ig. Mindezt hajnali háromkor és a szüleim észre se vették:)

13/L

2010. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!