Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Téged befolyásol az állatorvos...

Téged befolyásol az állatorvosod megítélésében, hogyha az étrendjéről tudsz meg dolgokat?

Figyelt kérdés

Például egzotikus állatoddal vagy épp a rendelőben, amikor egy beszélgetésből (akár veled, akár a kollégákkal) leszűröd, hogy rendszeresen fogyaszt nyúlhúst, pedig a pácienseinek x%-a házi nyúl. Esetleg megtudod, hogy járt már Peruban és ínyére volt az ország nemzeti étele (tengerimalac).


Vagy kihívod a lovadhoz, már jó az ismerettség köztetek stb. stb. majd véletlen megtudod, hogy mennyire örült a születésnapjára kapott lókolbásznak.


Kicsit kilóg a sorból, de vegyük még ide: megtudod, hogy a hobbija a vadászat, rendszeresen végzi.


Változik a róla alkotott képed? Esetleg elgondolkozol azon, hogy orvost kellene váltanod? Másképp nézel rá ezentúl, ahogy az állatodat kezeli?


Mit gondolsz, erre figyelnie kellene, hogy ezek az infók ne derüljenek ki róla, úgy fogalmazva "fenn kéne tartania az orvosi imidzsét?"


Esetleg van valamilyen hobbi, életmód, ami számodra nem összeegyezthethető azzal az állatorvossal, akire rábíznád az állataidat?


júl. 22. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A kertészekkel hogy állsz?! 😂
júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A szöcskegyilkos kertészeket gyűlölöm.
júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Úristen b+!
júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Persze,totál kiakasztó!!!

Mi az hogy húst mert enni.ááá borzalmas..

Najó amúgy elég beteg gondolkodásod van....

júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Te mindenkit kikérdezel az étkezési szokásairól és a hobbijairól? Nem teljesen mindegy, amíg a munkáját pontosan, lelkiismeretesen elvégzi?

Az emberek többsége képes elválasztani a magánéletet (étkezés, hobbik, szexuális irányultság) a szakmai élettől (munka elvégzése a legjobb tudása szerint), a kettőnek nem szokott köze lenni egymáshoz (már azon kívül, hogy a legtöbb ember igyekszik a személyiségének és érdeklődési körének megfelelő munkát végezni, ha lehet).

júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem az én állataimat akarja megenni, addig felőlem azt eszik, amit akar
júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
ha húsevő azt már nem tűröm és meg is mondom neki amit gondolok róla! nem találom lelkiismeretesnek azt az állatorvost aki húst képes zabálni nekik csak bevételi forrást jelent a munkájuk nem az állat jólétét nézik, sajnos sokszor futottam már ilyen szenny emberekbe de szerencsére sikerült találnom olyat aki normális módon étkezik és nem fogom leváltani az biztos
júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

#17: newsflash, minden embernek bevételi forrást jelent a munkája. Az pluszpont, ha élvezed is, de alapvetően a pénzért csinálod.

Az étkezési preferencia a munka elvégzése szempontjából irreleváns információ.

júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A nekem esést nem értem, én egyáltalán nem foglaltam azzal álláspontot, hogy feltettem a kérdést:D Azt hittem egymásnak estek neki, akartam is írni, hogy ilyen lehetőleg ne történjen, de legalább egy emberre fókuszálodott most a felfokozott hangulat.


Ismétlem, ez egy kérdés volt, nem álláspont. Aki megértette és válaszolt annak köszöntöm, mindenkinek ment a zöld 😎

júl. 22. 19:04
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmi közöm az orvos étkezési szokásaihoz. Sok sok éve ugyan az az orvosunk, hozzá visszük az összes állatunkat (van macska, kutya, tengerimalacok). Eddig soha nem volt panaszunk rá, tisztességesen ellátta az állatainkat, kedvesen, türelmesen (pedig a macskánk nem egyszerű eset, karmolta már meg a dokit, egy igazi zsémbes öregúr a cica) áll hozzájuk. Ahogy a perui embereket sem ítélem el, mert megeszik a tengerimalacot. Nálunk házikedvenc, nekik csemege, ott ez teljesen normális, mint nálunk a marha, indiában meg az szent 🤷🏼‍♀️.
júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!