Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan szélsőséges a...

Miért olyan szélsőséges a megítélése a manapság divatos feszülős rövidnadrágnak?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy bőrből vagy elasztikus anyagból vagy pamutból van, meg a hossza is mindegy most. Vannak akiknek ez a kedvencük és előszeretettel hordják. Legtöbben azért szeretik mert kényelmesnek tartják. Vannak akik sportoláshoz viselik, ami az eredeti funkciója. Vannak akik merésznek tartják, merthogy sokat enged láttatni, ugyanezen ok miatt néhányan ribisnek is vélik. És vannak (legalábbis itt olvastam csak ilyet) akik szerint ez nem is ruhadarab és nem való vele emberek közé menni. Saját véleményem szerint mindenki azt vesz fel ami neki kényelmes, természetesen az adott helyzethez, alkalomhoz illően.

Ugyanakkor soha egyetlen viselettel szemben nem olvastam ilyen heves érzelemnyilvánításokat. Szóval nem azt kérdezem kinek tetszik vagy sem, hanem hogy miért ennyire végletekig megosztó ez a viselet?


júl. 21. 20:05
 1/10 Mad Max2 válasza:
38%

Alig látok a nőkön mostanában ilyen pici feszűlős rövidnacit, szerintem kiment a divatból. Max a falusi cigányoknál divat még mindig


bezzeg a 90 es években mindenkin forrónaci volt, egy élmény volt a villamosra várnia megálóban:)

júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem látom senkin.
júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
Ez olyan, mint a leggings, az összhatás dönti el, hogy hogy néz ki. Nem mindegy hogy milyen alakkal és mivel kombinálva hordja valaki.
júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Edzőcipővel most is hordják sokan. Én kb.30 éve vettem fel ilyesmit, mikor gimis voltam. Felőlem ilyen melegben mindenki azt hord, amit akar.
júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"És vannak (legalábbis itt olvastam csak ilyet) akik szerint ez nem is ruhadarab és nem való vele emberek közé menni."

itt minden kérdésnél van egy-két kötekedő arc, legyen szó bármilyen ruhadarabról

júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon is divatos, főleg a lányokon, itt Pesten is sokan viselik, meg ha hazautazom vidékre ott is
júl. 22. 21:07
 7/10 A kérdező kommentje:
1-es igaz, a 90-es években elterjedtebb volt, de pár éve újból divatba jött. Lehet hogy nem mindenkinek áll jól, de az is lehet, hogy sokan nem merik hordani mert "mit szólnak majd hozzá mások", mintha ez bármit is számítana. Ezek szerint bátrabbak voltak a 90-es években?
júl. 22. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Hajaj :D A 70-es éveket nem lehet überelni. A férfiak is hordták.

júl. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert kihívó. figyelmet vonzó, mutogatós.

A férfiak sem járnak ilyenekben.

júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint ahogy farmersortban meg szoknyában meg egyberuhában sem járnak férfiak 9-es
júl. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!