Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lakásban kistestű kutya, vagy...

Lakásban kistestű kutya, vagy macska jobb?

Figyelt kérdés
Melyik csinál kevesebb kárt a bútorokban?

júl. 18. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

"Kertesházba jó helyre , lakás panel börtön nekik is"


A kertesház nem jelenti ám azt, hogy hátra lehet dőlni, hogy felelős állattartó vagy.


Inkább egy lelkiismeretesen takarított, foglalkoztatott, rendszeresen levitt, ápolt állat ami panelben él, mintsem egy olyan ami be van dobva a kertbe, aztán ennyi.

Pláne macskánál, mert az megy mindehova, nem marad meg a telkeden.

júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%

A miénk mindent kapart kivéve a kaparófat. Szetszedte a házat kiscicaként, pedig sokat mozgott, ki is lett engedve. Az ugatás kutyafüggő is. Van olyan fajta kutya amelyik többet ugat. Mondjuk a kutyát suerintem is jobban lehet idomítani. Bár én nem lakasban tartottam kutyát. Csak ismerősömnek volt, de ott nem lehetett megmaradni mert mindenhova követték. Konyhába, halóba (kb ennyibol allt a lakás) mert szegények nem tudtak mit kezdeni magukkal. Nem lehetett sehova leulni hogy ne dorgolőzzon hozzam. Nekem nagyon elrettentő példa volt. Mondjuk azok közepes termetűek voltak és két kutya.


Szerintem kutyában és macskában is van nyugodtabb fajta, és egyenfüggő is lehet. Az lenne a legjobb, ha már a kivalasztaskor a nyugodtat valasztanaád ki az álomból. Nem tudom hogy tenyésztőtől lehet-e ilyet, mert ott előre le kell adni a rendelést. Ha nem tenyésztőtől lesz hanem a szomszéd Mariska nénitől akkor ott ki tudod választani a nyugodtat. Ha pedig menhelyről, ott is. Én ezt tanácsolom ha már lakásban akarsz állatot.

Csak azt kellene eldöntened hogy kutyát van macskát akarsz.

júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!