Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fekszik oldalra a...

Miért fekszik oldalra a csincsillám?

Figyelt kérdés
Az egyik csinimnek(fiú,idősebb) hoztam egy hete egy fiú társat (fiatal) és próbálom összeszoktatni őket, ki is engedtem őket a szobámba hogy szaladgáljanak, amikor a helyükre kerültek, az idősebb csinim elkezdett oldalra feküdni. Talán kifáradt? Nem szokta csinálni és félek hogy nem e lehet más baja.
júl. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőguta jele is lehet. A csincsillák 24-25 fok felett hőgutát kaphatnak amibe bele is halhatnak... Ugye légkondis szobában laknak? Ha igen akkor egzotikus állatokhoz JÓL értő orvoshoz kell fordulni mihamarabb.
júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nincsen baja, valószínűleg csak kifáradt a szaladgálástól, illetve nincs a szobámba olyan meleg hogy hőgutát kapjanak.
júl. 16. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszod. 🙏
júl. 16. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én csincsilláim nagyon sokszor alszanak az oldalukra dőlve, semmi bajuk nincs (10 évesek). Azért ha ez nálatok szokatlan figyelgesd, de önmagában az, hogy oldalra dől még nem feltétlen jelent bajt. Amúgy nálunk sincs légkondi (mondjuk dögmeleg sem), de én ilyenkor nyáron egy vizes lepedőt teszek a ketrec tetejére, valamennyire hűti őket.
júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!