Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen applikációt érdemes...

Milyen applikációt érdemes használni ahhoz, hogy észben tudjam tartani az élősködők elleni védekezés és egyéb oltások időpontjait? IOS telefonra.

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán a naptárba is beírhatod, jelezni fog időben.
2023. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, en annyira multszazadi vagyok, siman csak kiirom a hutore, hogy mikor mit kapott es mikor esedekes a kovetkezo, igy azt latom naponta :DD
2023. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A telefon naptára nem jó?Jelez,hogy mikor kell és kész.


De a hűtős is jó megoldás,csak mondjuk é nem bírom elviselni ha valami van a hűtőre ragasztva...

2023. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

telefon naptára, google naptár.


Simparicaban pl kapható matrica, én mindig veszek egy dobozzal és előre bematricázom az évet, de googleben is beállíthatsz egy napot, hogy ismételje hónaponként, negyedévente, vagy évente, meg azt is, hogy mennyivel előtte jelezze.


őszintén, én is azt találtam, hogy erre a régimódi eszközök a legtökéletesebbek (akár egy cetlire is felirhatod, amit a kiskönyvben tarthatsz)

2023. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Nexguard Spectrat használok élősködök ellen, minden hónap 15-en kap egy tablettát, ez már berögzült, nem felejtem el. 2x kap oltást évente, márciusban és októberben, ez szinten fix, nem felejtem el. (De a következő oltás ideje és típusa fel van írva egy post-itre ami rá van ragasztva az oltási könyv címlapjára.)

Amúgy meg bárhová irod be, mindegy, csak emlékeztessen!

2023. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!