Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokat vagyok egyedül. Tulajdonképpen 0-24 otthon, egy társasházi lakás, 40nm.

Mindig szorgalmasan levinném, azzal nincs gond. Viszont soha nem volt háziállatom.



Hol lehet kapni már lakásba szokott kistestű kutyust?

(A hirdető oldalakon csak néhány hónaposat látok, amik gondolom még nem szobatiszták.)


2023. jan. 30. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Menhelyen.
2023. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
menhelyi kutyust válassz, kisebb testűt. Nagyon tudnak ragaszkodni, szeretni.
2023. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kutyat nevelni kell es pont. Ha orokbe is fogadsz felnottet, vagy valahonnan szerzel felnott kutyat, az se biztos, hogy szobatiszta lesz, ezt be kell nyelni.

De ez csak egy kis resze a kutyatartasnak, ezen kivul is annyi mindent kell tanitani nekik, nem lehet csak ugy hagyni, hogy azt csinaljon, amit o gondol, mert ebbol szoktak a csunya dolgok lenni.

Igen, ez melos. Szoval ha nincs kedved ilyesmikhez, akkor ne kutyat tarts, hanem inkabb macskat, azok elvannak magukban is.

2023. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt kérdező! Miért nem adsz fel egy hirdetést, hogy vállalsz kutyasétáltatást?
2023. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem csivavám van, szerintem a legjobb választás:)
2023. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
#3-as a macskák sincsenek meg magukban, velük is foglalkozni kell ám! Egyébként bedepresszióznak. Állandóan tisztán kell tartani az almot, rendszeresen etetni kell, játszani velük. Sétálni nem kell elvinni, az tény. De igénylik a törődést. Legalábbis ha boldog cicát akarsz, nem egy vadócot.
2023. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, lecci nekem ne mondd meg, kutyam is meg macskam is van.

Igen, most nem tertem ki ra, hogy a macskaval is kell jatszani, meg almot takaritani, meg etetni (?), hiszen ezek mondjuk alap dolgok, na mindegy.


De egyszeruen ez ossze se hasonlithato a kutyatartassal.

Tok mas a ketto, akkor is, ha azt mondod, nem! Mert de :D

Es biza toredeknyit kell foglalkozni egy macskaval, mint egy kutyaval.

2023. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7-es de én nem is ezzel vitatkoztam! :D

azt írtad, a macska elvan magában is. Ezzel nem értettem egyet, és ezt te is alátámasztottad.

Ennyi.

2023. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En nem mondtam, hogy nincs el magaban. Mert toketelesen elvan, az enyem legalabbis 🤷‍♀️De egyedfuggo.

Az enyem szeret elvonulni, bebujik a szekrenybe es ott alszik leginkabb. Aztan elojon, akkor van jatek, simi, de utana megint megy a dolgara.

Azert altalanossagban akkor is elmondhato, hogy nem igenylik annyira a tarsasagot, mint a kutyak.

2023. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel nem is vitatkoztam!

Az én macsekommal kell foglalkozni, simizni végtelenségig, mert egyébként megsértődik és elvonul.

2023. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!