Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

10-11 éves lehettem mikor az egyik barátom-hoz átmentem.

Volt 1 nagy és 1 kicsi perzsa cicájuk.Kiültünk az erkély-re és a kiscicát elkezdtük szaltóztatni és játszani vele mint 1 babával. Eltelt rengeteg idő azóta és iszonyatosan bánom ,hogy ezt tettem. Nagyon nagy állatbarát vagyok és nem tudom elfogadni ,hogy ilyet tettem. Bűntudatom van miatta. Azóta a cicát kb 2-3-4 éve (nem tudom pontosan) odaadták másoknak és ott él.(Jobb helye van ott!)Mit tegyek ,hogy elmúljon a bűntudat?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 7. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell ezen ennyit rágódnod. Megváltoztatni a múltat nem tudod.
2019. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

,,Eltelt rengeteg idő"

Nem is rengeteg év inkább néhány év

Túloztam bocsi.

2019. febr. 7. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

A macsek nem rágódik rajta, ők a jelenre koncentrálnak.


Vehetjük úgy is, hogy megbocsájtott.


Ha ő nem bánja, akkor neked sem érdemes rosszul érezned magad miatta.


Gyerek vagy. Még bőven tanulnod kell, hogy mi jó dolog és mi nem. Az, amit csináltál, nem volt különösen rossz dolog - nem cibáltad a farkát, nem tépkedted ki a bajuszát, ergo nem ártottál neki.


Legközelebb ne csinálj ilyet, és kész. Megtanultad a leckét, és ez így jó.

2019. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!