Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért él falun olyan sok...

Miért él falun olyan sok állatkínzó szemét ember, és tényleg igaz, hogy ezt csinálják mindenhol?

Figyelt kérdés

Az egyik errefelé élő undormány ember azzal dicsekedik, hogy az őnála évente megszülető kismacskákat milyen módszerekkel öli meg! Ha mondod neki, hogy ivartalaníttassa inkább az anyamacskáit, akkor pofán röhög! Sose költene egy forintot se ilyesmire! Azt mondja, hogy egyszerűbb az, hogyha a felesleget megöli! Azt is mondja, hogy mit vagyok oda ezzel, szerinte mindenki megöli a neki nem kellő kiscicákat!

És ha ez még nem lenne elég, ez a féreg egy errefelé igencsak közmegbecsülésben álló fazon, kinyalják a p***t az egész kiterjedt pereputtyával együtt.


2019. nov. 21. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Városban is vannak ilyenek, nem csak falun...

A szomszédomnak 2 lány macskája van, nem eteti őket. Ivartalaníthatná állatmentőkön keresztül őket ingyen, de nem. Inkább oda fialnak minden szomszédhoz...haza nem tudnak fialni, mert kutyát is "tart" a nő, és az megeszi a kismacskákat.

Bár szerintem a nő adja neki oda őket...

Régebben meg mikor nem volt kutyája, átdobálta őket másokhoz, kidobta őket a kukába, élve elásta őket.

Nem egy ilyet ismerek, és nagy városban lakok.


A falusi ismerőseim nagyobb állatbarátok, mint a városiak. Még egy falusi munkatársamtól se hallottam, ogy mérgeznék, lövöldöznék a kóbor állatokat.

Itt viszont "általános".

2019. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget a közeledben lévő állatmentő egyesületektől, nekik jó esetben van kapcsolatuk állatorvosokkal, akik kedvezményes áron ivartalanítanak. Ha elkoboztatni nem is fogják a cicát (bár gondolom nem chip-es, tehát nem számítana lopásnak), hátha meg tudják győzni a szomszédot, és ha még rá nézve anyagi vonzata sincs, akkor belemegy.

Elvégre nem csak morálisan elítélendő, hogy évente megöli a kicsiket, de törvényt is szeg vele, mégha annak betartatását nem veszik komolyan.

Én is voltam ilyen helyzetben mint te, tudom, hogy mennyire bosszantó ezeknek az érzéketlen, tudatlan emberek hozzáállása.

Esetleg ha megmondod melyik megyében élsz, segítek neked szervezetet keresni, akiknek írhatsz.

2019. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!