Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolc miért ilyen borzalmas...

Miskolc miért ilyen borzalmas hely?

Figyelt kérdés
Ma voltam Miskolcon ismerősnél. Székesfehérváron lakom, hát Miskolc egy borzalmas hely. Búza téren konkrétan olyan vitás emberek vannak, hogy csak néztem. A belváros meg Diósgyőr egész nyugis helyek, de villamos konkrétan survival. Borzalmas ott lakni szerintem, hiába szép város, szerintem ott biztos érne atrocitás. Az emberek egy része számomra eleve fura, ilyen bunkó (nem sertés!) Meg ilyen fiatal lányok vagy fiúk de ilyen agresszívek.

2023. jún. 1. 19:33
 71/106 anonim ***** válasza:
26%
Huu tényleg igazad van. Az az 50ezer ember nagyon nem akart elmenni Miskolcról, mert egy nagyon jól élhető város, de elvitték őket az UFO-k :D
2023. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
76%

#69: "Nem, szerintem sem ezért fognak eljönni BP-re, hanem mert élhetetlen. "

Most ezzel nagyon megijesztettél. Egy nap majd arra ébredek, hogy kiürült Miskolc. Egyébként, már most is BP-i cégnél dolgozom távmunkában, és sokan vagyunk így ezzel. Nem kell feltétlenül odaköltöznünk.

2023. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
29%

#71: "elvitték őket az UFO-k"

Azt írtam, hogy NEM az UFO-k vitték el őket. Problem with szövegértelmezés? Olvass sokat!

2023. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
8%

#73 ,,Azt írtam, hogy NEM az UFO-k vitték el őket."


Szerintem te hazudsz, és biztos vagyok benne hogy te is földönkívüli vagy, valószínűleg egy reptoid. Azért hazudod ezt, hogy eltereld a figyelmed arról hogy a te fajod rabolta el azt az 50 ezer miskolcit akiről szó van, és a Niburun tartjátok őket fogva! Ne is próbáld ezt tagadni, a plejádok is megerősítették nekem ezt az információt! De már úton van a felmentő sereg, ugyanis Szenthelyi Árpád tábornok vezetésével a Galaktikus Föderáció három PATAKY osztályú csillaghajója elindult megmenteni a Niburun raboskodó 50 ezer miskolcit, hogy visszavigye őket a borsodi megyeszékhelyre. És az ellenállás lézerágyúival szemben a ti lézer csúszliaitok nem érnek semmit, szóval kimentjük azt a sok miskolcit a gyíkemberek karmaiból!

2023. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
22%
48) reméltem hogy előállsz valami konkrétummal,ehelyett bedurciztál.
2023. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:
Hagyjad, Miskolc már Ausztria szintjén van:D...
2023. jún. 7. 22:01
 77/106 anonim ***** válasza:
13%
#76 Hát azon a szinten lenne ha az UFO-k a cigányokat vitték el volna Miskolcról, és nem azt az 50 ezer magyart :(
2023. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
100%

77

De az ufók nem hülyék...

2023. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 A kérdező kommentje:

Nézd mit találtam:

[link]

2023. jún. 8. 10:32
 80/106 anonim ***** válasza:
53%
#74: Próbálj meg sci-fi-t írni belőle, a Tortenetek.hu-ra fel tudod tölteni :)
2023. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!