Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borsod-Abaúj-Zemplén megye...

Borsod-Abaúj-Zemplén megye Magyarország egyik legszebb megyéje. Mitől van ott ekkora szegénység?

Figyelt kérdés

Habár ez érdekes, sokan mondják a szegénységet. Miskolcnak modern villamosa, szép pályaudvarra, gyönyörű belvárosa, viszonylag modern buszai vannak. Miskolc az egyik legszebb megyeszékhely, főleg Lillafüred miatt, de Diósgyőr, Belváros is nagyon szép.

Munkalehetőségek viszont alig. Miskolci egyetem mérnöki szaka nagyon jó... Mivel munka alig, a lakások olcsók, emiatt szerintem ezért is vannak elgettósodott részek.. Bár szerintem Miskolcnál azért van rosszabb megyeszékhely (Salgótarján, Békéscsaba, Nyíregyháza, Veszprém, Szekszárd).

A megyében Zemplén és térsége közbiztonságilag is jó, turisztikailag is, hegyek gyönyörűek, de itt sincs munkalehetőség.

Ózd és térsége pedig valóban borzalmas, de itt is szépek a természeti adottságok.


Miskolc a harmadik legnépesebb város az országban. Baloldali városvezetéssel. Nem hiszem, hogy 170 000 lakosával annyira élhetetlen lenne, de érdemelne sokkal jobb fizukat.


Az agyonsztárolt Debrecen helyett Miskolcra kéne beruházásokat tenni. Ja hogy az nem fideszes?


BAZ megye egy kincs, egy kihasználhatatlan megye, mégis miért hagyják ennyire lerohasztani az életszínvonalat?



2023. ápr. 19. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Etnikum is nagy probléma, de nem hiszem hogy etnikum és a bűnözés egy. Nem is a " van egy cigid" emberekkel van baj, Miskolcon sok van, mert ezek normálisak, sőt szerintem inkább ilyenek legyenek az emberek egymással mint, hogy irigykedjenek stb, hanem azokkal akik lopnak, verekednek, beléd kötnek stb.
2023. ápr. 19. 14:50
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig ez a bizonyos etnikum és a bűnözés bizony egy.
2023. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nincs nagyobb szegénység mint az ország többi részében, leszámítva a falvakban élő kisebbséget legfeljebb. De Miskolc az sajnos bepörgött gazdaságilag, azért sajnos, mert az árak is felmentek ott az egekbe.
2023. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 ha esetleg egy, min változtatna? Ki akarod irtani a cigányokat?
2023. ápr. 19. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként nem kell több rabszolgagyár Miskolcra, van belőlük elég. Debrecen példája a negatív példa, ahova most sok néger, ázsiai, muszlim vendégmunkás fog menni egy környezetszennyező gyárba. Ilyen beruházásokra nincs szükség.

Több értelmiségi munkahely kellene.

2023. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
#4 Azt nem mondtam, de cigányok nélkül jobb lenne a világ, ez tagadhatatlan.
2023. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Erőszakosan kéne őket integrálni
2023. ápr. 19. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező te hol tájékozodsz? Mikor volt Miskolc lakossága 170.000? 10 éve.. Mostmár csak 150e és az 5. (ha nem csúszott lejjebb)
2023. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Attól még, hogy primitív módon anyzol nem lesz az általad kiírt adat valós. De ha rákeresel az intereneten meg is találod. Ne haragudj de nem sok eszed lehet...
2023. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, szerintem ez ilyen nagyon körülírt cigányozás akarna lenni. De elba*szta mert kiderült hogy primitív.
2023. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!